reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Jednak będzie jedynak! ;) ale mam drugie jajko, które jest puste, wiec oby znikło, bo mogę plamić czy krwawić :(
Poza tym usłyszałam serduszko, wszystko się zgadza, prawdopodobny termin 9/10.09❤️
uslyszalam serduszko!
wszystko jak na załączonym zdjęciu :)
Wiec mamy 8 tydzień! Następna wizyta za trzy tygodnie 😅
 

Załączniki

  • 701DF7D4-145F-4D0C-86E9-49C2EB6523E2.jpeg
    701DF7D4-145F-4D0C-86E9-49C2EB6523E2.jpeg
    169,7 KB · Wyświetleń: 106
Jednak będzie jedynak! ;) ale mam drugie jajko, które jest puste, wiec oby znikło, bo mogę plamić czy krwawić :(
Poza tym usłyszałam serduszko, wszystko się zgadza, prawdopodobny termin 9/10.09❤️
uslyszalam serduszko!
wszystko jak na załączonym zdjęciu :)
Wiec mamy 8 tydzień! Następna wizyta za trzy tygodnie 😅
cudownie ❤
 
Ja dziś miałam słaba noc,chyba macica mi się powiększa bo,triche brzuch bolał i znów miałam delikatne plamienie na brązowo a parę dni był spokój 🙄 jeszcze parę dni i się uspokoję 🙄
 
Boże już się naczytałam o tych krwiakach. Masakra
Wszystko zależy gdzie jest krwiak,ale spokojnie,ja w poprzedniej ciąży nie z tad mi z owąd dostałam krwotoku, oczywiście biegiem do szpitala,a tam lekarz do mnie zupełnie spokojnie że wszystko ok,krwiak poszedł, dziecko zostało 😳,a lało się po prostu że mnie,
Zostałam na dwa tygodnie,i całe te dwa tygodnie krwawilam i plamilam na przemian,coraz mniej ale jednak i wszystko było w porządku,ale tak jak mówię zależy gdzie ten krwiak
 
reklama
Do góry