reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

Tez mam krwiaka, ale lekarka kazała odpoczywać i się nie stresować, powinno się wchłonąć. Niestety nic na to nie poradzimy, jedyne co to musimy o siebie dbać :)
No ja chyba miałam średnia minę po tych moich poronieniach jak to usłyszałam więc powiedziała tylko że na spokojnie i nie myśleć źle, że głowa do góry. Że mnie rozumie bo po przejściach pewnie mam już czarne myśli że trzeba myśli odgonić. Stwierdziła że tyle jesteśmy już do przodu bo serduszko bije [emoji3526]
 
reklama
Będzie dobrze :-) dużo przede wszystkim odpoczywaj, oby na następnej wizycie się okaza) o, że się wchłonął.
Byłam u tej babki pierwszy raz. Mega obsuwa bo w pon nie przyjmowała i wszyscy wczoraj. Ale sama byłam prawie 40 minut u niej. W czwartek mam prywatnie do której trafiłam po poronieniach. Ciekawa jestem czy też powie o krwiaczku
 
Wszystko zależy gdzie jest krwiak,ale spokojnie,ja w poprzedniej ciąży nie z tad mi z owąd dostałam krwotoku, oczywiście biegiem do szpitala,a tam lekarz do mnie zupełnie spokojnie że wszystko ok,krwiak poszedł, dziecko zostało [emoji15],a lało się po prostu że mnie,
Zostałam na dwa tygodnie,i całe te dwa tygodnie krwawilam i plamilam na przemian,coraz mniej ale jednak i wszystko było w porządku,ale tak jak mówię zależy gdzie ten krwiak
Nie mówiła szczerze mówiąc że w jakimś złym miejscu.
 
Ja dziś wycieczka na badania do labo.
A jestem taaaakaaaa głodna 😕
Ciekawe jak będzie z gluzkozą (poki co mam robioną tą bez roztworu). Troche się i to martwie.
 
Dzień dobry dziewczyny, wczoraj totalny reset mniej na forum widzę, że ładnie natrzaskałyście :D
Mam nadzieję, że u Waszych maluchów wszystko dobrze ❤️
Ja dzisiaj spacerowo i gotująco, dobrze, że już piątek i pospędzam czas z mężem i przyjaciółmi i❤️

Miłego dnia Wam życzę i wszystkim wizytującym dzisiaj powodzenia! I jak najlżejszych dolegliwości! :-)
 
reklama
Dzień dobry wszystkim. Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.

Dziewczyny, przepraszam, że wczoraj zamilkłam, ale czułam się jakbym dostała młotem w głowę. Po prostu horror jaki przeżywałam jakby wrócił. Przemyślałam sobie to wszystko i mam kilka wyjaśnień całej sytuacji. Dzwonili do mnie z przychodni mówiąc, że igm wskazuje na świeże zakażenie (ponoć norma jest do 0,5, a ja mam ponad 1,3), ale nie podano mi igg (dowiem się dopiero na wizycie we wtorek). Niemożliwe jest ponowne przechodzenie choroby, skoro całą poprzednią ciążę się leczyłam właśnie na to g... W poniedziałek zrobię awidność i myślę, że albo jest to pomyłka w laboratorium, albo nie wytworzyłam przeciwciał. Trzymajcie proszę kciuki...
 
Do góry