reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dzięki za odp odnośnie kawki w takim razie ide sobie zrobic :-) Wy też nie macie na nic siły ? Czy wręcz przeciwnie tryskacie energią :-D ?
 
reklama
Dzięki za odp odnośnie kawki w takim razie ide sobie zrobic :-) Wy też nie macie na nic siły ? Czy wręcz przeciwnie tryskacie energią :-D ?
Ja narazie to drugie, ale czekam kiedy się to zmieni. W dwóch poprzednich ciążach prawie przespalam pierwszy trymestr. Wracałam z pracy i spałam do rana. W końcu organizm ma ciężką pracę do wykonania więc nie dziwne, że musi zwolnić obroty😂
 
Dzięki za odp odnośnie kawki w takim razie ide sobie zrobic :-) Wy też nie macie na nic siły ? Czy wręcz przeciwnie tryskacie energią :-D ?

Nie tyle nie ma siły co mam zerową motywację...nie wiem czy to ciąża czy może tak po Świętach ;) w każdym razie już drugi dzień się gapie w komputer i jeszcze nic nie zrobiłam z tego co mam zaplanowane...
 
Hej Dziewczyny ♥️ Chciałbym do Was dołączyć . To sam początek ciąży więc wiadomo różnie może być ale mam nadzieję,że wszystkie dotrwamy do końca. Mam już za sobą jedno poronienie ( pierwsza ciąża) dlatego w drugiej strasznie bzikowalam. Wydałam kupę kasy na różne badania itp ale dzięki temu za drugim razem udało mi się donosić ciążę i mam 2 letniego synka. Teraz znów się udało ♥️Będę się starala mniej bzikowac i mniej latać po lekarzach ale zobaczymy jak to wyjdzie. Ostatni okres miałam 13 grudnia🙂 Apka pokazuje mi 3+ 6 . Termin na 18 września
 
Hej Dziewczyny ♥️ Chciałbym do Was dołączyć . To sam początek ciąży więc wiadomo różnie może być ale mam nadzieję,że wszystkie dotrwamy do końca. Mam już za sobą jedno poronienie ( pierwsza ciąża) dlatego w drugiej strasznie bzikowalam. Wydałam kupę kasy na różne badania itp ale dzięki temu za drugim razem udało mi się donosić ciążę i mam 2 letniego synka. Teraz znów się udało ♥️Będę się starala mniej bzikowac i mniej latać po lekarzach ale zobaczymy jak to wyjdzie. Ostatni okres miałam 13 grudnia🙂 Apka pokazuje mi 3+ 6 . Termin na 18 września
Witaj :) u mnie również wcześnie bardzo, bo 4+2. Więc mam nadzieję, że dotrwamy wszystkie z tego wątku do września 🤩😍
 
Jak coś Cię niepokoi to zawsze warto sprawdzić. Mnie mocno pobolewal lewy jajnik, ale podobno to z niego była owulacja i tam coś jeszcze jest, ale ma się wchłonąć :)
To samo miałam w pierwszej ciąży, poszłam zaniepokoja i trafiłam do szpitala z podejrzeniem ciąży pozamacicznej, bo lekarz nie mógł powiedzieć po prostu, że jest zbyt wcześnie :/ potem pół ciąży się bujałam z takimi bolami i było to w moim przypadku normalne. Więc trochę wiem, co i jak :)
 
Nie tyle nie ma siły co mam zerową motywację...nie wiem czy to ciąża czy może tak po Świętach ;) w każdym razie już drugi dzień się gapie w komputer i jeszcze nic nie zrobiłam z tego co mam zaplanowane...
witaj w klubie :)
Tez tak siedzę przed kompem i patrzę się w ekran :p w przyszłym tygodniu idę stacjonarnie do pracy wiec może wtedy będę bardziej produktywna 😄
 
Ja tez pozwalam sobie na kawe z mlekiem. Dzis juz jestem po 2. Podziwiam Was ze potrafilyscie zrezygnowac z miesa. Ja w sumie tez checi na mieso nie mam ale wczesniej troche bujalam sie z anemia i musze cos tam jesc. Poza tym moja starsza mlodziez jada wiec musze dania miesne przyrzadzac.
Rozmawialam ostatnio z kolezanka z pracy, ktora termin ma na lipiec i lekarz podobno kazal jej isc na zwolnienie od razu na pierwszej wizycie. Zastanawiam sie czy tez nie skorzystac ze zwolnienia jak bede w pon.
 
Ja miałam.okres 12.12
Hej Dziewczyny ♥️ Chciałbym do Was dołączyć . To sam początek ciąży więc wiadomo różnie może być ale mam nadzieję,że wszystkie dotrwamy do końca. Mam już za sobą jedno poronienie ( pierwsza ciąża) dlatego w drugiej strasznie bzikowalam. Wydałam kupę kasy na różne badania itp ale dzięki temu za drugim razem udało mi się donosić ciążę i mam 2 letniego synka. Teraz znów się udało ♥️Będę się starala mniej bzikowac i mniej latać po lekarzach ale zobaczymy jak to wyjdzie. Ostatni okres miałam 13 grudnia🙂 Apka pokazuje mi 3+ 6 . Termin na 18 września
 
reklama
Do góry