reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Co to za bełkot? No właśnie zmienia się bardzo dużo. Większość terminacji ciąży była właśnie z powodu nieodwracalnych uszkodzeń płodu (reszta przypadków była sporadyczna). Lekarz o niczym nie będzie mógł decydować, za pomoc w przerwaniu ciąży grozi 3 lata więzienia. A ta wstawka o usunięciu dla żartu to nie wiem co to jest.
To prawo to jest tragedia. Jesteśmy na poziomie Bangladeszu albo Burkiny Faso. Będzie z tego wiele tragedii.
Ja tylko mówię co tv mowi a dokładnie Polsat - każdy ma prawo chyba wypowiedzieć swoje zdanie. Ja uważam że każdy powinien mieć wybór. Tyle w temacie. Nie chciałam nikogo urazić.
Pozdrawiam.
 
Dziewczyny nie możecie na wieczór pisać o jedzeniu 😋 Nadrabiałam was teraz leżąc w łóżku i takie ssanie mi się włączyło że masakra 😁 najchętniej męża teraz bym zagoniła do Mc na frytki, oh jak mi się marzą 😋Ja to z kolei gotuję na obiad cis co mi się chce, podziubie troszkę i już mi przez gardło nie przechodzi, idę po kanapkę z zielonym ogórkiem, mogę jeść tonami 😋
Jeju mam to samo z kanapkami z ogórkiem :):)
 
Ja tak miałem z tabletkami anty. Jak kilka lat temu chciałam je wziąć tabletki anty. I lekarka przepisała mi takie jakie miała plakaty na korytarzu.. tj. cała przychodnia była w ulotkach, naklejkach i innych reklamach tej firmy. Pamiętam, ze też bardzo mnie to zniechecilo..
Jest coś takiego jak EFPIA kodeks przejrzystości, czyli są to raporty ile firma farmaceutyczna wydała na danego lekarza, można to sprawdzić po nazwisku o ile lekarz wyraził zgodę o ile się nie mylę.
 
Hej, dziewczyny nie wiem czy to dobre forum, aby pisac o naszych przekonaniach politycznych i o sprawach aborcji , tyle tego tv, ze mi osobiście wystarczy...szczegolnie teraz.

A po za tym dzien dobry :)
Spac mi sie chce, a niedawno wstalam.. nie mam pomyslu na dzień, ani na obiad, ani na nic....
mam nadzieje, ze u was lepiej 🥴
 
Dziewczyny, wczoraj lekarka przepisała mi Monural lek na pozbycie się bakterii ( wyszły mi „liczne” w moczu) iiiii czuje się dziś okropnie. Sam lek to proszek do rozpuszczenia , dobry w smaku. Mam dziś tak okrutne mdłości, ze nie jestem w stanie podnieść się żeby uchylić okno bo od razu mi wszystko podchodzi do gardła. Niechaj ten 1 trymestr już mija 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
 
Hej, dziewczyny nie wiem czy to dobre forum, aby pisac o naszych przekonaniach politycznych i o sprawach aborcji , tyle tego tv, ze mi osobiście wystarczy...szczegolnie teraz.

A po za tym dzien dobry :)
Spac mi sie chce, a niedawno wstalam.. nie mam pomyslu na dzień, ani na obiad, ani na nic....
mam nadzieje, ze u was lepiej 🥴
Dzień dobry :D, takim to dobrze :p niektórzy już od 7 w pracy ;)
 
reklama
Hej, dziewczyny nie wiem czy to dobre forum, aby pisac o naszych przekonaniach politycznych i o sprawach aborcji , tyle tego tv, ze mi osobiście wystarczy...szczegolnie teraz.

A po za tym dzien dobry :)
Spac mi sie chce, a niedawno wstalam.. nie mam pomyslu na dzień, ani na obiad, ani na nic....
mam nadzieje, ze u was lepiej [emoji3061]

Oczywiscie, możemy nie pisać. Ale akurat ta zmiana, w tym momencie, dotyka bezpośrednio nas, chyba bardziej niż jakąkolwiek inną grupę kobiet w Polsce.
 
Do góry