reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Co więcej większość specjalistów podkreśla, ze nawet w przypadku zagrożenia życia matki, lekarze mogą odmawiać aborcji w obawie przed karą.
Trzeba mieć tylko nadzieje, że żadnej z nas to tutaj nie dotknie osobiście, bo nawet wyjazd zagranice jest w tej chwili utrudniony.

Dotknie to tylko te kobiety których nie stać na organizacje wyjazdu lub nie maja takiej możliwości - oczywiście, ze uderzy to w osoby o niskim dochodzie czy nawet średnim.

Mnie przeraża jedno w związku z tymi ograniczeniami odnośnie aborcji. Niestety wydaje mi się że poniesie to za sobą problemy psychiczne wielu kobiet...


Oczywiście, kobiety po poronieniu są zostawiane same sobie, a co dopiero w takiej sytuacji. Straszne czasy... jestem tym oburzona :(
 
reklama
Dziewczyny, padłam psychicznie... Siedzę i wyję... 6 letni syn koleżanki właśnie został zdiagnozowany i jest skazany na śmierć. Nie wyobrażam sobie takiej tragedii, nie mogę się uspokoić...
Boże, moja babcia zmarła w wieku 94 lat. Pochowała syna i wnuka. Zawsze powtarzała że najgorsze to patrzeć na chorobę i śmierć własnego dziecka.... A można wiedzieć co zdiagnozowano? Może jednak jest jakaś nadzieja....
 
Ja tak miałem z tabletkami anty. Jak kilka lat temu chciałam je wziąć tabletki anty. I lekarka przepisała mi takie jakie miała plakaty na korytarzu.. tj. cała przychodnia była w ulotkach, naklejkach i innych reklamach tej firmy. Pamiętam, ze też bardzo mnie to zniechecilo..
Powiem wam ze ta moja lekarka wczoraj mi zalecił jakieś suplementy brać z konkretnej firmy jej karta ciążowa ma też reklamę tych suplementów i dostałam próbki kosmetyków na rozstępy które u niej można zamówić. oczywiście kosmetyki jak na moje oko drogie. Nie nie podoba taka reklama. zastanawiam się czy przesadzam czy ja dobrego lekarza wybrałam.
 
reklama
Do góry