reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Powiem wam ze ta moja lekarka wczoraj mi zalecił jakieś suplementy brać z konkretnej firmy jej karta ciążowa ma też reklamę tych suplementów i dostałam próbki kosmetyków na rozstępy które u niej można zamówić. oczywiście kosmetyki jak na moje oko drogie. Nie nie podoba taka reklama. zastanawiam się czy przesadzam czy ja dobrego lekarza wybrałam.
Ja też dostałam próbki suplementów ale nie nakazała mi tylko ich brać. Mówiła że jak będę chciała to mogę je wybrać 🤔🤔🤔chyba wszędzie rozdają bo mają z tego jakieś zyski 😁
 
reklama
Ja mam problemy z myciem zębów, zwłaszcza jak je płuczę mam okropny odruch wymiotny... jak dla mnie mycie zębów to wieczorny dramat 😅

Pozwolę sobie ponowić pytanie, bo chyba zginęło gdzieś w gąszczu innych😅 czy macie może problem z bólem piesi, ale takim kłującym? Ja generalnie nie narzekam na ból piersi jako tako (co swego czasu było moja obawa, ale chyba taka moja natura w tej ciąży). Teraz zaczynaja pobolewac, ale właśnie bardziej kłuć.
jak to jest u Was? :)
Miałam tak na początku i do tego ciągnęło, teraz tylko bolą bo bolą 😂
 
Ja mam problemy z myciem zębów, zwłaszcza jak je płuczę mam okropny odruch wymiotny... jak dla mnie mycie zębów to wieczorny dramat 😅

Pozwolę sobie ponowić pytanie, bo chyba zginęło gdzieś w gąszczu innych😅 czy macie może problem z bólem piesi, ale takim kłującym? Ja generalnie nie narzekam na ból piersi jako tako (co swego czasu było moja obawa, ale chyba taka moja natura w tej ciąży). Teraz zaczynaja pobolewac, ale właśnie bardziej kłuć.
jak to jest u Was? :)
Wiesz co ja jakos specjalnie nie moge narzekać na cyce, cos mnie pobolewalo ale lekko. Brak kłucia.
 
Ja mam problemy z myciem zębów, zwłaszcza jak je płuczę mam okropny odruch wymiotny... jak dla mnie mycie zębów to wieczorny dramat [emoji28]

Pozwolę sobie ponowić pytanie, bo chyba zginęło gdzieś w gąszczu innych[emoji28] czy macie może problem z bólem piesi, ale takim kłującym? Ja generalnie nie narzekam na ból piersi jako tako (co swego czasu było moja obawa, ale chyba taka moja natura w tej ciąży). Teraz zaczynaja pobolewac, ale właśnie bardziej kłuć.
jak to jest u Was? :)
Ja bólu piersi w ogóle nie odczuwam [emoji848]w poprzedniej ciąży też tak miałam
 
Ja mam problemy z myciem zębów, zwłaszcza jak je płuczę mam okropny odruch wymiotny... jak dla mnie mycie zębów to wieczorny dramat 😅

Pozwolę sobie ponowić pytanie, bo chyba zginęło gdzieś w gąszczu innych😅 czy macie może problem z bólem piesi, ale takim kłującym? Ja generalnie nie narzekam na ból piersi jako tako (co swego czasu było moja obawa, ale chyba taka moja natura w tej ciąży). Teraz zaczynaja pobolewac, ale właśnie bardziej kłuć.
jak to jest u Was? :)
Wiesz co ja tak mam... Jest dzień że delkatne cmia a jest dzień że kłuja, jakby ktoś igly wbijał tyle że to klucie to bardziej w sutkach i w bliskich ich okolicach 😶 ale klucie to jest nic... Najgorzej jak mnie mdli... I zauważyłam że jak jem i zjem to 30min po jedzeniu jest Oki, a po tych 30 min znowu mnie mdli i muszę zjeść 😂 a muszę się pilnować z wagą... Bo od 2019 roku przytyłam 13kg nie wiem skąd i jak bo tryb życia bardzo się nie zmienił... I teraz w ciąży chce max 10kg przytyć... Więc się męczę i jem co 3h... Póki co 1kg w dół 😁
 
Hej mamusie pisze o poradę trochę się przeziębiłam ból gardła i katar nic więcej co mi polecacie. Cholera by to wzięła.
U mnie pomógł zestaw kanapka z czosnkiem plus herbata z cytryną, imbirem,sokiem malinowym i miodem. 3 razy dziennie i po dwóch dniach byłam zdrowa [emoji846]
 
Dziewczyny a czy któraś z Was leczyła trądzik przed ciążą? Jak teraz wygląda stan waszej cery? Ja leczyłam maściami ale z retinolem w składzie , który w ciąży jest zabroniony. Lek odstawiłam, więc teraz trądzik powrócił z podwójna siłą 🙄
 
reklama
Do góry