reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Hej, dziewczyny, mnie mdłości puściły, czasem w pracy mnie zmuli, ale to jak nie zjem i czuję duży głód, rano za bardzo nie mogę zjeść bo odrazu mam żołądek napompowany jak po obiedzie dwudaniowym, natomiast w nocy łapie mnie głód i koło się zamyka :D nie dam rady nadrabiać niestety wszystkich postów, zanim wrócę z pacy ogarnę dom, przygotuje się znów do pracy to już trzeba iść, spać, chciałabym już iść na l4, szczególnie rano jak trzeba wstać, ale czekam na zastępstwo za siebie no i jeszcze mnie trzyma myśl, że co ja będę robiła w domu :D jutro wybieram się na badania do Diagnostyki czyli pobudka wcześniej niż zwykle :(
 
Hej, dziewczyny, mnie mdłości puściły, czasem w pracy mnie zmuli, ale to jak nie zjem i czuję duży głód, rano za bardzo nie mogę zjeść bo odrazu mam żołądek napompowany jak po obiedzie dwudaniowym, natomiast w nocy łapie mnie głód i koło się zamyka :D nie dam rady nadrabiać niestety wszystkich postów, zanim wrócę z pacy ogarnę dom, przygotuje się znów do pracy to już trzeba iść, spać, chciałabym już iść na l4, szczególnie rano jak trzeba wstać, ale czekam na zastępstwo za siebie no i jeszcze mnie trzyma myśl, że co ja będę robiła w domu :D jutro wybieram się na badania do Diagnostyki czyli pobudka wcześniej niż zwykle :(
oj jak ja to znam dzisiaj w pracy mega stresujący dzień miałam, ale jak pomyślę o L4 to się boję, że bym się zanudziła na śmierć i też mi tak głupio już ekipę zostawiać 🙂
 
Hej dziewczynki A macie jakies dobre rady na picie wody. Przed ciaza piłam 1,5 litra dziennie A teraz nie mogę nawet tabletki popic, bo tak mnie mdli. Przy herbacie też odruch wymioty. Poratujcie, bo uschne. Już 3 dzień bez wody😱
Mam podobnie, moje rozwiązania to:
1. Woda musująca perlage
2. Ciepła woda z cytryną (to jak żołądek męczy)
3. Ciepła woda z cytryną, imbirem i odrobina miodu (na mdłości)
4. Zimna woda cytryną, mięta, plastrem pomarańczy - piję wtedy oczami ;-)
 
Mam podobnie, moje rozwiązania to:
1. Woda musująca perlage
2. Ciepła woda z cytryną (to jak żołądek męczy)
3. Ciepła woda z cytryną, imbirem i odrobina miodu (na mdłości)
4. Zimna woda cytryną, mięta, plastrem pomarańczy - piję wtedy oczami ;-)
Dzieki. zaraz próbuje po kolei. Zobaczymy czy coś przejdzie przez przelyk😂
 
Kochane! Gratuluję wizyt!!! ❤❤❤ u mnie króluje fasola 🤔🤔 dziś była fasolka po bretonsku bez mięsa ;) wzięłam sobie do pracy bo nagotowalam cały wielki gar wczoraj.. No i czekolada zaraz po fasoli.. 🙄 no i non stop jestem głodna 🙄
 
Ja narzekałam że objawów nie mam a teraz nie mogę sobie dać rady, w gębie kwas , w żołądku jakby coś mi siadło , nawet mnie teraz pot oblał i słabo się zrobiło . Mam już dość , ja nie wiem jak wy dacie radę pracować w takim stanie SZACUN !
 
Kochane! Gratuluję wizyt!!! ❤❤❤ u mnie króluje fasola 🤔🤔 dziś była fasolka po bretonsku bez mięsa ;) wzięłam sobie do pracy bo nagotowalam cały wielki gar wczoraj.. No i czekolada zaraz po fasoli.. 🙄 no i non stop jestem głodna 🙄
wow fasola z czekoladą to brzmi groźnie 😂 u mnie najdziwniejsze połączenie jak do tej pory to śledzie w occie z marmoladą z jabłek 😎 mam nadzieję, że już mi faza na dziwne smaki przeszła.
 
reklama
Do góry