reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

A myślicie że jak kilka lat temu poroniłam to lekarz mi zaleci wspomagacze? Czy to jest reguła ?
Chyba nie reguła, gin który prowadził moja ciąże, która
poroniłam mówił, że przy kolejnej nie zaleca się dodatkowych leków, ale w sumie my znaliśmy przyczynę poronienia to była wada genetyczna. Natomiast teraz prowadzę u kogoś innego ciąże i dostałam Duphaston że względu najpier na plamienie, a później kolejny lekarz utrzymał mi go bo mówi, że mam nieregularne cykle i w sumie nie zaszkodzi, chociaż nie rozumiem tego argumentu, ale nie dopytałam bo chciałam jak najszybciej wyjść :D
 
reklama
Kochane! Gratuluję wizyt!!! ❤❤❤ u mnie króluje fasola 🤔🤔 dziś była fasolka po bretonsku bez mięsa ;) wzięłam sobie do pracy bo nagotowalam cały wielki gar wczoraj.. No i czekolada zaraz po fasoli.. 🙄 no i non stop jestem głodna 🙄
Hahah, witaj w klubie! Mój chłop też musiał mi zgotować fasolkę po bretońsku, tak mnie mordowała myślami 🙈 zjadłam jej dzisiaj pół gara i też nic nie czułam tylko sam głód.
 
Na pewno bedzie dobrze :-)
Zacxynam się lekko denerwować jutrzejszą wizytą, oby bylo tez dobrze. A ju_ w ogole nerwy bede miala, jak dotrwam do 7+6. W poprzedniej ciąży wlasnie wtedy zaczely mi się plamienia, ktore zakonczyly się dla mnie źle. Wiec za dwa tygodnie i dwa dni bedziecie mnie wirtualnie uspokajać hehe
Spokojnie będziemy się uspokajać na zmianę;) o Której jutro wizyta?
 
Witam babeczki. Jezu ja dziś cały dzień w biegu. Jakies chorubsko mnie bierze 😐 kupiłam *spam* zobaczymy. Bardzo się cieszę, że dzisiejsze wizyty byly udane❤❤. Mam pytanie do slodkich mam, jakie jadacie pieczywo? u mnie z cukrem od 2 dni dramat. Jakis sprawdzony ogólnodostępny? Będę wdzieczna za porady.
 
Powiem Ci, że właśnie świadomość, że idzie się do pracy wbrew pozorom pomaga się ogarnąć, jak miałam dzień urlopu na wizyte u lekarza to myślałam, że nie dojadę tak mną targało, a jak wiem, że muszę się zebrać to jakoś potrafię nad tym zapanować. Dziś mnie zmulilo raz w pracy (wtedy kaszle) to dziecko się pyta "ciociu co ci się stało?" ja na to "kochanie drapie mnie w gardełku, to chyba przeziębienie" i już młody zaczął gadać jak kiedyś jego drapało, wciągnął mnie w rozmowę i mi ochota na wizytę w WC przeszła :D
A ja się raczej dobrze czuje :) a na pewno na tyle dobrze żeby pracowac :) poza tym ja uwielbiam pracowac i niewyobrażalne sobie siedzieć w domu bo bym osiwiala😄a w domu bym tylko myślała jak mi złe 😅😅😂😂😎
 
Witam babeczki. Jezu ja dziś cały dzień w biegu. Jakies chorubsko mnie bierze 😐 kupiłam *spam* zobaczymy. Bardzo się cieszę, że dzisiejsze wizyty byly udane❤❤. Mam pytanie do slodkich mam, jakie jadacie pieczywo? u mnie z cukrem od 2 dni dramat. Jakis sprawdzony ogólnodostępny? Będę wdzieczna za porady.
Chleb typu Magnus 🙃
 
reklama
Ja miałam jutro iść do lekarza, ale dziś mnie tak brzuch pobolewał, że przełożyłam wizytę na dziś:) pani doktor mnie uspokoiła, póki co jest tak jak trzeba na ten etap, mam przyjść za 3 tyg :) była mała kropeczka na usg wielkości 2mm (według miesiączki 5 tydz + 2 ). Od razu mi lepiej :)
 
Do góry