reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Cześć Dziewczyny jestem w ciąży 7tyg+3dni 😉okazało się że obok ciąży(nieplanowana ) mam 10cm torbiel na lewym jajniku , podczas wizyty bardzo się zdenerwowalam, lekarz powiedział że po 12 tygodniu będzie trzeba usunąć tą torbiel 😭☹ bardzo się boję o dziecko i nie wiem co mam robic..
 
Cześć Dziewczyny jestem w ciąży 7tyg+3dni [emoji6]okazało się że obok ciąży(nieplanowana ) mam 10cm torbiel na lewym jajniku , podczas wizyty bardzo się zdenerwowalam, lekarz powiedział że po 12 tygodniu będzie trzeba usunąć tą torbiel [emoji24][emoji852] bardzo się boję o dziecko i nie wiem co mam robic..
Wcześniej nie było tej torbieli?
 
Cześć Dziewczyny jestem w ciąży 7tyg+3dni 😉okazało się że obok ciąży(nieplanowana ) mam 10cm torbiel na lewym jajniku , podczas wizyty bardzo się zdenerwowalam, lekarz powiedział że po 12 tygodniu będzie trzeba usunąć tą torbiel 😭☹ bardzo się boję o dziecko i nie wiem co mam robic..
Ja mam torbiel na granicy usunięcia 4 cm i przed ciążą lekarka nie skierowała mnie na zabieg. Powyżej 4 cm powinno się usuwać, bo ciąża będzie na nią uciskać, mogą się różne rzeczy z nią dziać. Generalnie w ciąży nie powinno się tego robić, ale jak trzeba? 🤷‍♀️ Teraz są zabiegi laparoskopowe, które chyba są w mairę bezpieczne. Nie ty pierwsza nie ostatnia będziesz miała taki zabieg. Uszy go góry! ;)
 
Dziewczyny, na pierwsze mdłości koniecznie trzeba zjeść delikatne śniadanie zaraz po przebudzeniu. Duża ilość posiłków w małych ilościach w ciągu całego dnia - oj ten sposób działa! Ja tak z tym walczę. Co zaczyna mnie mdlić to przegryzam jakieś zakąski... owoce, migdały 🙂 jedynie co to wieczorami już się poddaję i wszystko ze mnie ucieka 😂
 
reklama
Do góry