reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziewczyny biorące heparynę. Ja dopiero w tej ciąży biorę. Mąż mi robi te zastrzyki . Dzisiaj 11. I stwierdził że już nie wie gdzie kłuć i do kiedy to będę brac. Myślicie że to już do końca będę musiała brać? Nie robiłam badań na ten coś antyfosfolipidowy ale babka stwierdziła że ta heparyna może nas uratować. I tak nie dppytalam czy do 12 tyg czy dluzej
 
reklama
Jejku jak ja sie dzis okropnie czuje 🥴😴 senna jestem okropnie i słaba...no i odrzucilo mnie dzis od kawy 😭 odliczam juz do 16:30 aby corke wykąpać i polozyc i sama sie tez zakopie w koc.
Co do ciazy w lato, mam 4 dzieci i zadnym nie chodzilam latem w zaawansowanej ciazy, ani nie rodzilam w lato,mam chlopcow z marca a corki listopada i grudnia, wiec kompletnie nie wiem jak to jest...
 
Dziewczyny biorące heparynę. Ja dopiero w tej ciąży biorę. Mąż mi robi te zastrzyki . Dzisiaj 11. I stwierdził że już nie wie gdzie kłuć i do kiedy to będę brac. Myślicie że to już do końca będę musiała brać? Nie robiłam badań na ten coś antyfosfolipidowy ale babka stwierdziła że ta heparyna może nas uratować. I tak nie dppytalam czy do 12 tyg czy dluzej
Ja mam stwierdzony zespół i od pozytywnego testu biorę 0,6 ml heparyny i acard na noc. Ja biorę do końca ciąży i w czasie połogu, ale wiem ze często lekarze odstawiają Ok 12 tyg ale lepiej się dopytać :) jak brzuszek rośnie to kujemy się w uda lub ramie
 
Dziewczyny biorące heparynę. Ja dopiero w tej ciąży biorę. Mąż mi robi te zastrzyki . Dzisiaj 11. I stwierdził że już nie wie gdzie kłuć i do kiedy to będę brac. Myślicie że to już do końca będę musiała brać? Nie robiłam badań na ten coś antyfosfolipidowy ale babka stwierdziła że ta heparyna może nas uratować. I tak nie dppytalam czy do 12 tyg czy dluzej
Ja brałam cała ciążę 2 lata temu więc podejrzewam, że teraz będzie podobnie . Musisz dopytac lekarza. Kiedyś czytałam , że niektóre dziewczyny kłują się w uda ale sama nie praktykowałam
 
Czy polecacie jakąś lekturę, która waszym zdaniem ma wszystko co potrzeba o ciąży, porodzie ? Chciałabym pogłębiać wiedzę co i jak ☺️
Mam chyba z 7 książek od koleżanek i szczerze - nie polecam żadnej, każda mówi coś innego, wiele informacji jest już nieaktualnych i tylko stresują mnie, np. dotyczące jedzenia: nie jedz tymianku, bo poronisz. Stawiam na pytania, więc nie krępuję się pytać lekarki. I trzymam się tego, że nie jem surowego miesa, jaj i serów niepasteryzowanych a z resztą nie świruję. Jak trafisz na coś godnego polecania, daj znać :) Może jest coś nowego na ryku.
 
reklama
Do góry