reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Z książek też nic nie polecę. Jakieś czytałam w pierwszej ciąży ale tak jak dziewczyny piszą dużo się zmienia. Najlepiej moim zdaniem zapisać się do dobrej szkoły rodzenia. Teraz widziałam dużo prowadzi zajęcia online
 
reklama
Ja mam dwie córy z września i jedna z marca i powiem ci że jak sobie przypomnę ubieranie się przez zimę i zakładanie butów zimowych i wogole kurtkę trzeba ogarnąć to ja chyba wolę w lecie kieckę jaka założyć i wiatrak uruchomić[emoji3]
Ja rodziłam córkę na początku wyjątkowo upalnego czerwca, i bardzo sobie chwalę chodzenie jesien i zimę w ciąży. Moze dlatego, że brzuch mi wyszedl jakis w8ekszy dopiero pod koniec zimy, wiec zimówki nie musialam kombinowac nowej [emoji1787] ale teraz, przechodzenie całego lata z dużym już brzuchem, trochę mnie przeraża [emoji85] ale co tam... Dla dobra sprawy, moze dzieki temu w ostatnich tygodniach za dużo waga do przodu nie ruszy, bo jeśli bedw mogla sobie na to pozwolic, to wiekszosc dnia na spacerkach i ogolnie na dworze będę spędzać.
 
Ja nie wiem czy coś jest ze mną nie tak... Wszyscy mają jakieś objawy ciąży a ja totalnie nic. Zaczynam się martwić czy wszystko ok. Wizyta dopiero 3 luty... Ja nie wiem jak ja wytrzymam do tej wizyty 😩 witam nowe mamuski😍
 
Czy polecacie jakąś lekturę, która waszym zdaniem ma wszystko co potrzeba o ciąży, porodzie ? Chciałabym pogłębiać wiedzę co i jak ☺️
Jako że to jest moja pierwsza ciąża i nie miałam o tym temacie zielonego pojęcia, to poszłam do empiku i kupiłam jedyna książkę o ciąży która znalazłam. Link niżej. Wydanie z 2020 roku. Książka raczej uspokaja niż nakręca. Czytam sobie ja stopniowo, bo opisuje każdy okres osobno. Napisana przez profesor położnictwa i ginekologii, więc raczej wzbudza zaufanie. Dobrze się czyta.

 
Ja nie wiem czy coś jest ze mną nie tak... Wszyscy mają jakieś objawy ciąży a ja totalnie nic. Zaczynam się martwić czy wszystko ok. Wizyta dopiero 3 luty... Ja nie wiem jak ja wytrzymam do tej wizyty 😩 witam nowe mamuski😍
Spokojnie nie wszystkie mamy objawy. U mnie też się uspokoiło. Jak dziewczyny piszą jeszcze będziemy marudzić że tak nam brakowało mdłości;) mam jutro wizytę. Dam znać czy mimo braku objawów wszystko idzie dobrze :)
 
Spokojnie nie wszystkie mamy objawy. U mnie też się uspokoiło. Jak dziewczyny piszą jeszcze będziemy marudzić że tak nam brakowało mdłości;) mam jutro wizytę. Dam znać czy mimo braku objawów wszystko idzie dobrze :)
Ja mam wizytę dopiero za tydzień... Ale aż mnie skręca to czekanie. Daj znać koniecznie czy wszytko ok ❤️
 
reklama
Do góry