reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja też dziś 5+2 😊ja dopiero będę się umawiać na wizytę może uda się w tym tygodniu jeszcze. Trochę się martwię bo nie mam zbytnio objawów jeszcze, moze pojawia się za tydzień 😅 mam dzień że nie boli mnie brzuch a czasem wieczorami zwykle po pracy odczuwam ale bardzo lekkie ciągnięcia. Plus piersi wrażliwe i bolą.zero mdlosci czy senności. A u Ciebie jak z objawami na tym etapie
Ja też praktycznie nie mam objawów (5+3). Tylko piersi trochę wrażliwe i rano jak się budzę to jest mi lekko niedobrze. Czasami jakieś ciągnięcia w ppdbrzuszu. Wizyta dopiero w piątek. Nie wiem jak dotrwam🙄

Hej, spokojnie ja też nie miałam w tym czasie objawów, a kilka dni później armagedon 🙈
Trochę nas pocieszasz bo martwi mnie mój brak objawów (5+3).

Idziemy tak samo 😊
@nowafalaa, @40tygodni ja też podobnie - dzisiaj 5+3 a w piątek pierwsza wizyta🙂
 
reklama
Ja nie mam też takich typowych objawów, piersi delikatnie wrażliwsze, trochę pobolewa (ćmi) mnie podbrzusze/pachwiny. Zasypiam bez problemu, ale budzę się w nocy np. 3-4 i nie mogę dalej spać.. Senna jestem w dzień, ale raczej dlatego, że słabo śpię w nocy. Jeszcze jeden taki dziwny objaw, zawsze miałam zaparcia, teraz normalnie się załatwiam :D
Doczekamy się mdlosci i będziemy zalowac heheh 😁
 
W czwartek, ale za tydzień :-) jeszcze trochę. Dużo się wyjaśni, jest podejrzenie, że są dwie fasolki, ale było widać jedno serduszko, za tydzień będzie pewność. Zasadniczo wszystko przebiega dobrze, tylko przez te mdłości ciągle na kanapie leżę, a to chyba nie jest najlepsze. Mam nadzieję, za za kilka dni będę miała więcej sił chociaż na spacery.
Pierwsza ciąża? Fajnie jakby bliznakki się okazało 😍❤️ dwa małe bąbelki, ale i pracy później dużo z dwójką 😊
 
hej dziewczyny a jak u Was wyglądają kolejki do laboratorium ja myślałam że dziś zwariuje o 8 pojechałam na badania i zrobiłam je dopiero o godz 10 kolejka aż na dwór ludzie po godzinie na dworze czekają na swoją kolej no szok.... Jeszcze do tego mam dzis takie mdłości że hej 🤮
U mnie na osiedlu jest niedaleko punkt pobrań i taka sama masakra. Babka na jedną osobę średnio 10 minut, jak nie lepiej 😕
 
Dokładnie. Czasem trzeba wspomóc ciążę, ale nie jest tak, że dodatkowe hormony zwiększają szansę na powodzenie ciąży. Jeśli fasolka nie rozwija się prawidłowo, to tylko opóźni to nieuniknione. Ja raz chciałam brać dupka, bardziej na głowe- żeby się uspokoić, brałam tylko 2 tygodnie, w ciąży biochemicznej, później się okazało, że jest puste jajo. Od razu odstawiłam, a ronić zaczęłam dopiero w 12 tygodniu! To była masakra, bo miesiąc chodziłam w ciąży, o której wiedzialam, że nie ma.

ALE! Teraz trzymam się pozytywów, jest fasolka, jest serduszko, jest spokój większy, nic więcej zrobić nie mogę. Trzymam za nas wszystkie mocno kciuki 💪 damy radę!
Dziękuje Wam za odpowiedzi :)
Rozumiem, ja biorę dupka wspomagająco po ciąży biochemicznej w przeszłości. Czytałam dużo na ten temat, ze to ponoć bardziej lek placebo. Odpukać żadnych plamien nie mam, a w piątek mam nadzieje, ze usłyszę upragnione serduszko ❤️
 
hej dziewczyny a jak u Was wyglądają kolejki do laboratorium ja myślałam że dziś zwariuje o 8 pojechałam na badania i zrobiłam je dopiero o godz 10 kolejka aż na dwór ludzie po godzinie na dworze czekają na swoją kolej no szok.... Jeszcze do tego mam dzis takie mdłości że hej 🤮
Ja korzystam z Medicover i umawiam się na godzinę, zazwyczaj jest kilka osób i wtedy jako ciężarówka idę do położnej na pobranie, albo zgłaszam że jestem w ciąży i nie czekam zbyt długo. Kiedyś miałaby opory, żeby korzystać z tego przywileju- teraz żadnego, siedzenie lub stanie na czczo to dla mnie masakra- także dbam o swój komfort i fasolki.
 
hej dziewczyny a jak u Was wyglądają kolejki do laboratorium ja myślałam że dziś zwariuje o 8 pojechałam na badania i zrobiłam je dopiero o godz 10 kolejka aż na dwór ludzie po godzinie na dworze czekają na swoją kolej no szok.... Jeszcze do tego mam dzis takie mdłości że hej [emoji2961]
Mi na szczęście na jutro udało się do mojej przychodni zapisać na pobranie. Teraz pobierają tylko w wyjątkowych sytuacjach. Mój rodzinny wie o poronieniach więc teraz mi wystawił skierowanie i zaraz pani w rejestracji kazał mnie zapisać. Tak odsyłają do głównej diagnostyki. Jest o tyle fajnie że piszą na konkretną godzinę i nikim się nie widzę oprócz pielęgniarek. Gin mi wystawi pewnie do głównej diagnostyki to będzie gorzej
 
Pierwsza ciąża? Fajnie jakby bliznakki się okazało 😍❤️ dwa małe bąbelki, ale i pracy później dużo z dwójką 😊
Ciąża bliźniacza to nie przelewki pod względem samej ciąży, a po rozwiązaniu to już w ogóle ogrom pracy 😅 ja jestem ciekawa, co się okaże w piątek. Jak wyjdą dwa bąble to ekspresowo wracam do Polski, po pomoc mamy i teściowej, bo sama z mężem zagranica nie wiem jakbym dała radę 🤣🤣
 
No ciężarne niby bez kolejki ale u nas to nikogo nie obchodzi dobrze się czujesz to stój mówię wam masakra jak SB pomyślę że za każdym razem tak to będzie wyglądać..... Chodź też badania place prywatnie bo gin prywatny a u nas w pobliżu tylko dwa laboratoria i w każdym taki młyn przez ten covid...
 
reklama
Pierwsza ciąża? Fajnie jakby bliznakki się okazało 😍❤️ dwa małe bąbelki, ale i pracy później dużo z dwójką 😊
Pierwsza, która się zakończy sukcesem 💪 koleżanka "od bliźniaków" poleca, więc nie martwi mnie to specjalnie. Najważniejsze, żeby wszystko się dobrze rozwijało - fasolka/i i ja.
 
Do góry