reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

Apropo tematu plamien - nie zdarzyło mi się, ale możliwe, ze dlatego, ze od samego początku biorę dupaston.
Wiecie jak ro wyglada, czy on rzeczywiście skutecznie blokuje plamienia? Czy są one możliwe? Czy np. sa w stanie powstrzymać nawet najgorsze tzn poronienie?
zastanawialam się nad tym chwilkę, ze co jak zarodek się nie rozwija i właśnie nie można się oczyścić przez te tabletki.
Wizytę mam dopiero w piątek, wg appki 8+1, biorę dupka dwa razy dziennie - rano i przed spaniem.

dzisiaj nie mam większych objawów i oczywiście już mi się zapaliła żółta lampka, ale staram się nie nakręcać i zająć czymś głowę w takich sytuacjach.
jak tam u Was?
jedynie zauważyłam dalej lekka senność i okropne pragnienie wody [emoji28]
Ja zeszła ciążę brałam luteinę. Zaczęłam plamić delikatnie, następny dzień troszkę bardziej. Poszłam na wizytę i pani stwierdziła puste jajo. Kazała odstawić luteinę i po odstawieniu momentalnie się rozkręciło z kawy z mlekiem przez brąz do czerwieni. Na trzeci dzień chlusnelo. Także ta luteina spowalniała. Myślę że gdybym nie brała luteiny wcześniej by się to oczuscilo
 
reklama
Hej dziewczyny. Mogę dołączyć do Waszej licznej grupy? 😊 Dzisiaj zaczynam 9tc, mam już w domu 2.5 letniego synka, a w listopadzie straciłam ciążę w 7tygodniu. Jestem już po jednej wizycie, na której widziałam serduszko, także trochę się uspokoiłam, a w czwartek następna wizyta 😊 Odliczam do końca 1trymestru kiedy wejdziemy w ten bezpieczniejszy okres i mam nadzieję, że może wtedy mdłości ustąpią🙈 Ciążę z synkiem przeszłam bezobjawowo, ale teraz masakra, odrzuciło mnie od kawy, świeżych warzyw, wędlin, sera, czekolady😳😅 Najchętniej bym jadła same owsianki, jogurty i zupy na gorąco. Aha, termin mam na 7 września 🥰 powodzenia na wizytach dziewczyny, wiem jakie to forum potrafi być super wsparciem😊

Pewnie witamy serdecznie nowa koleżankę ❤️
 
Witam również 🥰 no, zaskoczona jestem, ile nas tutaj jest, ja osobiście mam problem z ogarnięciem, która co i jak :D ale się staram :) może na zamkniętym będzie inaczej, jak się bardziej otworzymy jeszcze. Też póki co, się blokuje z większą ilością informacji :)
Dzisiaj wizytuje o 16:20 :)
Powodzonka kochana , trzymamy kciuki i czekamy na info 😉✊🏻
 
Apropo tematu plamien - nie zdarzyło mi się, ale możliwe, ze dlatego, ze od samego początku biorę dupaston.
Wiecie jak ro wyglada, czy on rzeczywiście skutecznie blokuje plamienia? Czy są one możliwe? Czy np. sa w stanie powstrzymać nawet najgorsze tzn poronienie?
zastanawialam się nad tym chwilkę, ze co jak zarodek się nie rozwija i właśnie nie można się oczyścić przez te tabletki.
Wizytę mam dopiero w piątek, wg appki 8+1, biorę dupka dwa razy dziennie - rano i przed spaniem.

dzisiaj nie mam większych objawów i oczywiście już mi się zapaliła żółta lampka, ale staram się nie nakręcać i zająć czymś głowę w takich sytuacjach.
jak tam u Was?
jedynie zauważyłam dalej lekka senność i okropne pragnienie wody [emoji28]
Ja brałam dupka od pozytywnego testu , a mimo to plamie więc chyba nie do końca tak jest, że blokuje całkowicie. Jeśli zarodek jest słaby to niestety nic nie uchroni kobiety przed poronieniem
 
Cześć :) czytam Was od jakiegoś czasu, ale nie mialam odwagi napisać. Też mam termin na wrzesień 2021, dziś 6t6d 🤩 bylam już na USG i biło serduszko... jednak bardzo się boję, dlugo staraliśmy się o to dziecko w sumie ze 3 lata i teraz panikuję z byle powodu 😅 Mam juz jedną córkę. Mam nadzieję, że mogę do Was dołączyć :)
Pewnie witamy Cię kochana ❤️
 
Ja zeszła ciążę brałam luteinę. Zaczęłam plamić delikatnie, następny dzień troszkę bardziej. Poszłam na wizytę i pani stwierdziła puste jajo. Kazała odstawić luteinę i po odstawieniu momentalnie się rozkręciło z kawy z mlekiem przez brąz do czerwieni. Na trzeci dzień chlusnelo. Także ta luteina spowalniała. Myślę że gdybym nie brała luteiny wcześniej by się to oczusci.
Ja zeszła ciążę brałam luteinę. Zaczęłam plamić delikatnie, następny dzień troszkę bardziej. Poszłam na wizytę i pani stwierdziła puste jajo. Kazała odstawić luteinę i po odstawieniu momentalnie się rozkręciło z kawy z mlekiem przez brąz do czerwieni. Na trzeci dzień chlusnelo. Także ta luteina spowalniała. Myślę że gdybym nie brała luteiny wcześniej by się to oczuscilo
Dokładnie. Czasem trzeba wspomóc ciążę, ale nie jest tak, że dodatkowe hormony zwiększają szansę na powodzenie ciąży. Jeśli fasolka nie rozwija się prawidłowo, to tylko opóźni to nieuniknione. Ja raz chciałam brać dupka, bardziej na głowe- żeby się uspokoić, brałam tylko 2 tygodnie, w ciąży biochemicznej, później się okazało, że jest puste jajo. Od razu odstawiłam, a ronić zaczęłam dopiero w 12 tygodniu! To była masakra, bo miesiąc chodziłam w ciąży, o której wiedzialam, że nie ma.

ALE! Teraz trzymam się pozytywów, jest fasolka, jest serduszko, jest spokój większy, nic więcej zrobić nie mogę. Trzymam za nas wszystkie mocno kciuki 💪 damy radę!
 
reklama
hej dziewczyny a jak u Was wyglądają kolejki do laboratorium ja myślałam że dziś zwariuje o 8 pojechałam na badania i zrobiłam je dopiero o godz 10 kolejka aż na dwór ludzie po godzinie na dworze czekają na swoją kolej no szok.... Jeszcze do tego mam dzis takie mdłości że hej 🤮
 
Do góry