reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Cześć dziewczyny, witam z rana :-)

Koktajl z banana i kiwi poleca się na śniadanko. Powodzenia wizytującym dzisiaj :-)

Sennosc niesamowita, najchetniej znowu bym się położyła ale czekam na kuriera ktory ma być między 9 a 13, także będę dzisiaj jak zombie, no chyba że kurier zjawi się w miarę szybko

Miłego dnia ❤️ ja jeszcze pół godzinki i śniadanie :p
 
reklama
Hej dziewczyny [emoji846] ja też niewyspana bo syn średnio nockę miał [emoji85] myślałam , że plamienia się uspokoiły głupia zaczęłam sprzątać
Jak się trochę pogimnastykowalam wycierając szafki w kuchni to znów krew się pojawiła [emoji849]życzę powodzenia wizytującym dzisiaj [emoji8]trzymam kciuki [emoji846]
 
Hej dziewczyny. Mogę dołączyć do Waszej licznej grupy? 😊 Dzisiaj zaczynam 9tc, mam już w domu 2.5 letniego synka, a w listopadzie straciłam ciążę w 7tygodniu. Jestem już po jednej wizycie, na której widziałam serduszko, także trochę się uspokoiłam, a w czwartek następna wizyta 😊 Odliczam do końca 1trymestru kiedy wejdziemy w ten bezpieczniejszy okres i mam nadzieję, że może wtedy mdłości ustąpią🙈 Ciążę z synkiem przeszłam bezobjawowo, ale teraz masakra, odrzuciło mnie od kawy, świeżych warzyw, wędlin, sera, czekolady😳😅 Najchętniej bym jadła same owsianki, jogurty i zupy na gorąco. Aha, termin mam na 7 września 🥰 powodzenia na wizytach dziewczyny, wiem jakie to forum potrafi być super wsparciem😊
 
Hej, u mnie okropna nocka...mloda sie budziła chyba z 5 razy, fakt ze na chwile, ale kursowalam tak od nas do niej 🤐
Dzis juz rano mialam odrzut od kawy 😭 wiec wypilam herbate 😐
Co do pracy, ciesze sie ze mam l4, doslownie bym nie wyrobila tam stac 8 godz, niby nie mam mdlosci typowych, ale mam taka ciężkośc na żołądku i strasznie jestem slaba 😔 zero weny do czegokolwiek...
Wizyta za 8 dni, juz odliczam, bedzie wtedy 7+6 i mam nadzieje zobaczyc serduszko w końcu 🥰
 
Hej dziewczyny. Mogę dołączyć do Waszej licznej grupy? 😊 Dzisiaj zaczynam 9tc, mam już w domu 2.5 letniego synka, a w listopadzie straciłam ciążę w 7tygodniu. Jestem już po jednej wizycie, na której widziałam serduszko, także trochę się uspokoiłam, a w czwartek następna wizyta 😊 Odliczam do końca 1trymestru kiedy wejdziemy w ten bezpieczniejszy okres i mam nadzieję, że może wtedy mdłości ustąpią🙈 Ciążę z synkiem przeszłam bezobjawowo, ale teraz masakra, odrzuciło mnie od kawy, świeżych warzyw, wędlin, sera, czekolady😳😅 Najchętniej bym jadła same owsianki, jogurty i zupy na gorąco. Aha, termin mam na 7 września 🥰 powodzenia na wizytach dziewczyny, wiem jakie to forum potrafi być super wsparciem😊
Witaj 😍 duzo nas z terminem na wrzesień 😊
 
Hej dziewczyny [emoji846] ja też niewyspana bo syn średnio nockę miał [emoji85] myślałam , że plamienia się uspokoiły głupia zaczęłam sprzątać
Jak się trochę pogimnastykowalam wycierając szafki w kuchni to znów krew się pojawiła [emoji849]życzę powodzenia wizytującym dzisiaj [emoji8]trzymam kciuki [emoji846]
Kochana a Ty masz jakieś bóle przy tym? Czy tylko plamienia? Kiedy masz teraz wizytę, musisz się oszczędzać
 
Hej dziewczyny [emoji846] ja też niewyspana bo syn średnio nockę miał [emoji85] myślałam , że plamienia się uspokoiły głupia zaczęłam sprzątać
Jak się trochę pogimnastykowalam wycierając szafki w kuchni to znów krew się pojawiła [emoji849]życzę powodzenia wizytującym dzisiaj [emoji8]trzymam kciuki [emoji846]

Myśle, że powinnaś sobie darować na razie sprzątanie, nie mówię, że koniecznie leżeć plackiem, ale dużo odpoczywać. Przy tych krwiakach naprawdę trzeba zachować dużą ostrożność.
 
Kochana a Ty masz jakieś bóle przy tym? Czy tylko plamienia? Kiedy masz teraz wizytę, musisz się oszczędzać
Nie , właśnie żadnych boli nie mam [emoji848]jutro mam usg na NFZ, a w czwartek wizytę prywatną u lekarza, który ma prowadzić moja ciąże ..zobaczymy co on powie na te plamienia..
 
reklama
Witaj 😍 duzo nas z terminem na wrzesień 😊
Witam również 🥰 no, zaskoczona jestem, ile nas tutaj jest, ja osobiście mam problem z ogarnięciem, która co i jak :D ale się staram :) może na zamkniętym będzie inaczej, jak się bardziej otworzymy jeszcze. Też póki co, się blokuje z większą ilością informacji :)
Dzisiaj wizytuje o 16:20 :)
 
Do góry