reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Haha czyli też 30 a jak ci poszło z rzuceniem? Mi to zajęło 3 lata za nim doszłam do SB ale i tak zostało 55 [emoji1]i coś czuję że w tej będzie podobnie bo jem jak odkurzacz wszystko [emoji1]
Miesiąc po porodzie wbijałam się w spodnie sprzed ciąży [emoji15] jakim cudem tak szybko wszystko zleciało, to nie wiem, ale może czesciowo przyczynilo się do tego zapalenie piersi, ktorego się nabawilam jak młoda miala dwa tygodnie. To była masakra, nikomu tego nie życzę.
 
Od popołudnia mam jakieś cmienie w podbrzuszu juz zaczynam wymyślać scenariusze [emoji87]
Ze spokojem, nasza wyobraznia też nam czasami ból potrafi wmówić , a w rzeczywistosci nic nie boli.
Ja np. miałam dzisiaj jakieś lekkie pobolewanie powyzej pepka, ale winowajcą byly najprawdopodobniej jelita, bo opilam sie jak glupek sokiem pomaranczowym. Jak go za duzo wypiję to lekko przeczyszczajaco lub gazowo to działa [emoji85][emoji1787] no bo nawet kilka razy patrzylam i wkladka bezbarwna takze na spokojnie. We wtorek wozyta i jesli mi dupka nie przepisze, sama prewencyjnie poproszę, żeby w rqzie wystąpienia jakichś plamień mieć go w domu. Chociaż myślę, że sama mi dupka przepisze po tym poronieniu.
 
Ojjjj też miałam , nie chce wspominać brrr okłady z kapusty pomogły
Ja wtedy gorączkę mialam na granicy przezywalnosci prawie, po ponad 40 stopni, a że bylo to w malej miescinie gdzie jedynie wieczorynka działała, to na szybko zastrzyk z pyralginy na zbicie temperatury i już o wlasnych siłach wracalam do domu. Ale cyce mialam twarde i pękate przez kilka dni jeszcze, a mleko się lało nawet jak młoda nie ssała [emoji1787]
 
reklama
Do góry