reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Chciałam Wam dziewczyny powiedzieć, że fajna ekipa jest na tym wątku, bo jak popatrzyłam co piszą osoby podczytujące ... straszne i zawistne są czasem kobiety. Marzy mi się wątek zamknięty...

Ale ze tutaj ktoś coś skomentował?

Ja tez jestem za zamkniętym, ale nie wiem czy to nie za wcześnie. Może ktoś jeszcze będzie chciał dołączyć.
 
Chciałam Wam dziewczyny powiedzieć, że fajna ekipa jest na tym wątku, bo jak popatrzyłam co piszą osoby podczytujące ... straszne i zawistne są czasem kobiety. Marzy mi się wątek zamknięty...
Już niedługo ma być podobno. Kojarzę, że jak dołączałam to bylam mowa o zamknietym za dwa tygodnie albo jak wszystkie po piereszych wizytach będziemy. A ekipa, to się zgadzam że fajna :-) szczerze, to nie sądzilam, że na forum bede tyle siedzieć :-) ale w kupie raźniej. Teraz pierwsze wozyty, potem po kolei prenatalne, pierwsze ruchy, poznanie płci, no a na końcu marudzenie, jak to nam ciężko i że już byśmy najchętniej urodziły [emoji1787][emoji1787][emoji23]
 
Ja to się boje ze przytyje strasznie dużo i będę wyglądać okropnie i będę mieć depresje [emoji24]zaczęłam
Odżywiać się mega zdrowo i ćwiczy 4x w tygodniu wiec mam nadzieje ze będzie okey :)
Ja dzisiaj znowu cos podjadam, godzina nie minela po obiedzie (pomidorowa, po ktorej trzymala mnie sytość zawsze do wieczora), a już wilczy apetyt kurka [emoji85] zjadlam bananka maczanego w maśle orzechowym [emoji85]
 
Noo mamy super dziewczyny tutaj :) każda chce sobie pomoc ze szczerego serca :) tez bym chciala
Wątek zamknięty :)kto jest za ?
Ja też jestem za zamkniętym, ale chyba ma być jakoś niedługo właśnie :) ja Wam powiem szczerze, że w pierwszej ciąży za późno odkryłam wątek lipcowek, bardziej podczytywalam, później już był zamknięty i tak jakoś uciekło mi to. Dlatego teraz szybko załapałam i fajnie Was mieć za wsparcie 😊😊🤗
 
reklama
Do góry