reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
No niby mówił ale człowiekowi i tak działa wyobraźnia [emoji853]dobrze , że w środę mam następne USG o ile oczywiście dotrwam

Od trzech dni czytam o tych krwiakach i niestety tak się może dziać, choć niekoniecznie musi to oznaczać najgorsze. Dużo leż i odpoczywaj.
 
Od trzech dni czytam o tych krwiakach i niestety tak się może dziać, choć niekoniecznie musi to oznaczać najgorsze. Dużo leż i odpoczywaj.
Też właśnie teraz ślęczę na necie i czytam. Trochę kiepsko z odpoczynkiem bo jestem sama z moim dwulatkiem ale jakos ogarne. Najwyżej będzie pół dnia bajki oglądał. . W środę ma przyjechać teściowa do pomocy . Oby tylko nic złego sie nie stało [emoji853]
 
Też właśnie teraz ślęczę na necie i czytam. Trochę kiepsko z odpoczynkiem bo jestem sama z moim dwulatkiem ale jakos ogarne. Najwyżej będzie pół dnia bajki oglądał. . W środę ma przyjechać teściowa do pomocy . Oby tylko nic złego sie nie stało [emoji853]
spokojnie, ja znowu wróciłam z toalety i brązowe plamienie. Przełożyłam lekarza na jutro, nie mam zamiaru nic czytać bo tylko się nakręce i zestresuję, do jutra wytrzymam ;) będzie dobrze!
 
Spokojnie to pewno temu że cię lekarz „ poszturchał”
Właśnie dlatego nie chce panikować ale martwię się strasznie. Na SOR póki co nie pojadę bo nie mam z kim syna zostawic, a przecież nie pojadę z nim bo bym musiała go dźwigać itp
Gdyby się bardzo pogorszyło to pojadę koło 17 jak tylko moja siostra wróci z pracy
 
reklama
Też właśnie teraz ślęczę na necie i czytam. Trochę kiepsko z odpoczynkiem bo jestem sama z moim dwulatkiem ale jakos ogarne. Najwyżej będzie pół dnia bajki oglądał. . W środę ma przyjechać teściowa do pomocy . Oby tylko nic złego sie nie stało [emoji853]

Staraj się go nie podnosić. Ja tez mam dwulatka na stanie i jestem z nim sama, dobrze, że aktualnie zdrowy to jest w żłobku. Dwulatki już dużo ogarniają :) dzisiaj Młody nawet sam wskoczył do wózka rano.
 
Do góry