reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziewczyny!! Przynoszę głównie dobre wieści . Dziecku bije serduszko [emoji7][emoji846] i to jest najważniejsze!! Wiemy skąd prawdopodobnie wystąpiły krwawienia. Mam coś w rodzaju krwiaka pod pęcherzykiem ciążowym
Dziękuję za wsparcie [emoji3531]
Jak dobrze być na tej grupie [emoji846][emoji846]
ale świetnie czytać takie pozytywne wieści! :)))))))))))
 
reklama
Podobno na śniadanie nie, bo jest duży wyrzut o poranku :) banana odstawiłam, a uwielbiam :(
Rano jest najwyższy cukier, bo wszystkie hormony mają wyrzut (to one nas budzą) i podnoszą poziom cukru. Dlatego na śniadania powinno się jeść bialkowo-tłuszczowe. Ja od sierpnia jestem na diecie z niskim ig (schudłam 13 kg) i naprawdę ona super działa. Ale ja np. po takim śniadaniu nie mogłam się skupić i miałam modyfikacje i jednak jadłam węglowodany na śniadanie. Często owsianki z owocami z niskim ig (na mleku roślinnym, z orzechami itd).
 
No hej! [emoji3059] miło cię tu widzieć, dodatkowe wsparcie zawsze się przyda. Jak twoje samopoczucie? Ja oprócz tego że mogłabym non stop spać, czuję się całkiem spoko [emoji846]
Witam 'starą' koleżankę;) widzę idziemy łeb w łeb, ma czerwcowych urodziliśmy dzień po dniu, teraz na tym samym okresie, ja dziś mam 5+3;)
 
Rano jest najwyższy cukier, bo wszystkie hormony mają wyrzut (to one nas budzą) i podnoszą poziom cukru. Dlatego na śniadania powinno się jeść bialkowo-tłuszczowe. Ja od sierpnia jestem na diecie z niskim ig (schudłam 13 kg) i naprawdę ona super działa. Ale ja np. po takim śniadaniu nie mogłam się skupić i miałam modyfikacje i jednak jadłam węglowodany na śniadanie. Często owsianki z owocami z niskim ig (na mleku roślinnym, z orzechami itd).
No też właśnie jestem ciekawa wizyty :) wszystko spisuję w fitatu, przeanalizujemy :) też schudłam 13kg, witaj w klubie! :D
 
No też właśnie jestem ciekawa wizyty :) wszystko spisuję w fitatu, przeanalizujemy :) też schudłam 13kg, witaj w klubie! :D
Zazdro tych diet, serio...ja mam taka przemiane materii, ze jak nie zjem konkretnie to 2 kg mniej 🤐 staram sie jesc zdrowo, ale musi byc konkretnie. 4 ciaze za mna, 35 lat na karku a wygladam jak fit nastolatka 😆 a jem duuuzo... sa tego plusy i minusy, niestety.
 
Dziewczyny!! Przynoszę głównie dobre wieści . Dziecku bije serduszko [emoji7][emoji846] i to jest najważniejsze!! Wiemy skąd prawdopodobnie wystąpiły krwawienia. Mam coś w rodzaju krwiaka pod pęcherzykiem ciążowym
Dziękuję za wsparcie [emoji3531]
Jak dobrze być na tej grupie [emoji846][emoji846]

Super kochana ! Mega dobra informacja ❤️❤️ Który to tydzień ?? ❤️
 
14stycznia bobo miało 3.5 mam a dziś już 12;) dostałam skierowanie na badania prenatalne lekarz mówil.ze powinnam mieć bezpłatne z racji poronienia i wieku32 ale zobaczymy
 
reklama
Do góry