reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny!! Przynoszę głównie dobre wieści . Dziecku bije serduszko [emoji7][emoji846] i to jest najważniejsze!! Wiemy skąd prawdopodobnie wystąpiły krwawienia. Mam coś w rodzaju krwiaka pod pęcherzykiem ciążowym
Dziękuję za wsparcie [emoji3531]
Jak dobrze być na tej grupie [emoji846][emoji846]
 
Dziewczyny!! Przynoszę głównie dobre wieści . Dziecku bije serduszko [emoji7][emoji846] i to jest najważniejsze!! Wiemy skąd prawdopodobnie wystąpiły krwawienia. Mam coś w rodzaju krwiaka pod pęcherzykiem ciążowym
Dziękuję za wsparcie [emoji3531]
Jak dobrze być na tej grupie [emoji846][emoji846]
Super wiesci! Bedzie juz tylko dobrze 🥰
 
Dziewczyny!! Przynoszę głównie dobre wieści . Dziecku bije serduszko [emoji7][emoji846] i to jest najważniejsze!! Wiemy skąd prawdopodobnie wystąpiły krwawienia. Mam coś w rodzaju krwiaka pod pęcherzykiem ciążowym
Dziękuję za wsparcie [emoji3531]
Jak dobrze być na tej grupie [emoji846][emoji846]
Bardzo dobre wiadomości :) Musiało tak być ❤️
 
Powiem Ci, że u mnie główna zmiana jaką odczuwam to brak owoców na śniadanie i brak nabiału na śniadanie. Zazwyczaj zaczynałam dzień od serka wiejskiego z owocami i płatkami a teraz muszę jeść co innego [emoji14] tak to nie słodzę, nie smażę, nie jem słodkiego, gotuję na parze albo piekę już od kilku lat. Podejrzewam, że dieta IG jest szokiem dla osób, które na co dzień raczej diety nie pilnowały, jadły typowo polską kuchnię i dużo pszennych rzeczy. Czekam na wizytę z utęsknieniem (rejestracja do 10:30 :p) bo chciałabym podpytać czy robię wszystko okej :)
A to owoców nie można i jogurtów? Mi dietetyk powiedziała że owoce tak ale te z niskim IG jak truskawki borówki porzeczki, granat, jabłko ze skórką, kazała unikać winogron bananow
 
Ja uwielbiam różne koktajle. Daj potem znać w jakich proporcjach było dobre w smaku.

Witaj. Kojarzę Cię z czerwcówek 2019, bo też mam synka z tego miesiąca. Nie udzielałam się, ale sledziłam wszytko póki nie uciekłyście na zamknięty[emoji853]. Gratulacje, synek bedzie miał rodzeństwo z niezbyt dużą różnicą wieku.
Zgadza się, byłam tam [emoji5] 1 czerwca urodziłam syna Czesława [emoji16]
Ja mam wizytę w piątek. To będzie też moj 5+6 . Ciekawe co zobaczymy[emoji16]


Super że u Ciebie już było serduszko. Myślałam że to za wcześnie. Może ja też już zobaczę na wizycie 5+6[emoji5]


Ja też czekam na piątek na pierwszą wizytę. Oby był dla nas szczęśliwy[emoji846]


Mam to samo ze słodyczami. Normalnie uwielbiam a teraz w ogóle nie mam ochoty[emoji848]


Witaj! Ja też wg aplikacji mam dzisiaj 5+2 I termin na 25 września[emoji16] wizyta w najbliższy piątek[emoji4]
Ciekawe, ciekawe oby wszystko poszło super! Trzymam kciuki [emoji3059]
 
Dziewczyny!! Przynoszę głównie dobre wieści . Dziecku bije serduszko [emoji7][emoji846] i to jest najważniejsze!! Wiemy skąd prawdopodobnie wystąpiły krwawienia. Mam coś w rodzaju krwiaka pod pęcherzykiem ciążowym
Dziękuję za wsparcie [emoji3531]
Jak dobrze być na tej grupie [emoji846][emoji846]

I co Ci lekarz na tego krwiaka powiedział? U mnie tez jest ale podobno mały, gdyby nie usg to nawet bym o nim nie wiedziała.
 
reklama
Dziewczyny!! Przynoszę głównie dobre wieści . Dziecku bije serduszko [emoji7][emoji846] i to jest najważniejsze!! Wiemy skąd prawdopodobnie wystąpiły krwawienia. Mam coś w rodzaju krwiaka pod pęcherzykiem ciążowym
Dziękuję za wsparcie [emoji3531]
Jak dobrze być na tej grupie [emoji846][emoji846]
Uff ulga czekałam na twoja wiadomość 😄
 
Do góry