reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Musiałam wziąć heviran, bo mi się opryszczka w nosie zrobiła. Powinnam ją zauważyć wcześniej, ale myślałam, że to może od nieżytu nosa jakaś ranka się zrobiła :( Martwię się teraz czy nie za późno wzięłam heviran :(
Ja właśnie czuję, że wychodzi (to nie pierwszy raz) i nie wiem czy brać leki czy nie :p mam w domu hascovir w tabletkach :p
 
Mój mąż, to jakby udawał, że w ciąży nie jestem 😁 jak mu coś marudzę, to kiwnie głową i tyle. Chyba do niego to do końca nie dociera

Jeny, mam podobnie. Cały czas mam wrażenie, że jestem najedzona, a jednak robię się głodna, jak robię się głodna to mi niedobrze, więc wydaje mi się, że nie chce mi się nic jeść, ale idę zjeść, okazuje się, że miejsce jest i w ogóle smakuje mi, ale po jedzeniu znów takie uczucie pełnego brzucha i lekkich mdłości. Mega dziwne i nie da się tego wytłumaczyć nawet.

Będzie dobrze 🙂 czekamy na wieści i mocno trzymamy kciuki!

Ja wczoraj miałam taki do niczego dzień. Nie dość, że cały czas mi się chciało spać i dużo drzemała, głową mnie bolała, to jeszcze taki zły nastrój... Ogólnie jestem zawsze pogodna, a wczoraj aż tak depresyjne, nie wiem skąd mi się to wzięło. Dziś już ok, samo przeszło, może jakieś hormony tak dziwnie działają?

I mam pytanie do mam, które mają dwoje lub więcej dzieci. Czy nauczyliście dzieci, żeby nie przychodziły do Was w nocy do łóżka? Ja mam 3 latkę na stanie i tak jak nie było problemu nauczyć ją zasypiania w łóżeczku, tak zawsze w nocy się budzi i do nas przyjdzie. Jeszcze zawsze musi się we mnie wtulić, a ja lubię mieć przestrzeń jak śpię. Tłumaczę sobie, że ona potrzebuje jeszcze dużo bliskości, więc to pewnie ważne dla niej. Ale jak będzie drugie bobo, to już nie wiem, jak to zniosę. Chyba już w ogóle w nocy spania nie będzie. I się zastanawiam, jak w nie drastyczny sposób oduczyć dziecko przychodzenia w nocy do nas do łóżka. Bo nie podobają mi się te metody, że tydzień popłacze i się przyzwyczai...
Ja mam 2 latke, oraz troje nastolatkow, przy pierwszym zrobilam mase bledow i usypialam np w wózku, z drugim obiecalam sobie nie zrobic tego glupstwa i tak z kazdym kolejnym. Najmlodsza corka miala od razu swoj pokoj i spala tam od urodzenia, bez bujania, w łóżeczku. Co prawda pokoj ma przyklejony do naszego i drzwi wtedy miala otwarte, ale nigdy z nia nie spalam,nie zna tego, a na tulasy przychodzi rano 😊
Jesli by przychodzila, to bym konsekwetnie odkladala, moze to brzmi tak dosc zimno, ale wyspana i wypoczęta mama, to szczęśliwe dzieci 😊 mamy caly dzien na wspólne tulanie i aktywnosci, w nocy kazdy ma swoje łóżko, noo,ja mam M😆
 
No ja dostałam polecenie mierzenia 4 razy, więc też będzie wesoło :D też od tygodnia staram się jeść te 6 mniejszych posiłków i jest... ciekawie :D zazwyczaj to max 4, dobrze że w domu siedzę bo tak to nie wiem jakbym ogarnęła, mam wrażenie że tylko myślę co zaraz mam zjeść i czym się nie zajmę to chwila moment i już czas jeść... :D
Ja też max 4 plus w nocy :D jest wesoło, szczególnie jak wszystko zatrzymuje się przed żołądkiem. Też stosujesz dietę IG?
Możesz spać z ta poduszka nawet całe życie ;) ja miałam, jest wygodna, ale ja się w nocy obracam z boku na bok i wtedy to już problem ;) ale za to po porodzie się przydała i robiła za kokon dla synka, albo poduszkę do karmienia.
Pisałaś wczoraj, ale muszę Ci odpowiedzieć :D ja jeden róg poduszki między nogami, drugi pod głową i przekręcałam się w takiej pozycji co by poduchy nie wypuścić (wirowała ze mną :D )
 
Do nas przychodzi nasza 7 latka ale nie zawsze,ma takie okresy że potrzebuje, nam to nie przeszkadza,za to udało nam się ja oduczyć wybudzania nas i pytania czy może się wbić!!! Normalnie nie weszła między nas do puki ja lub mąż nie odpowiedzieliśmy że tak możesz się wbić 😀,stała
 
Ja też max 4 plus w nocy :D jest wesoło, szczególnie jak wszystko zatrzymuje się przed żołądkiem. Też stosujesz dietę IG?

Pisałaś wczoraj, ale muszę Ci odpowiedzieć :D ja jeden róg poduszki między nogami, drugi pod głową i przekręcałam się w takiej pozycji co by poduchy nie wypuścić (wirowała ze mną :D )
Powiem Ci, że u mnie główna zmiana jaką odczuwam to brak owoców na śniadanie i brak nabiału na śniadanie. Zazwyczaj zaczynałam dzień od serka wiejskiego z owocami i płatkami a teraz muszę jeść co innego :p tak to nie słodzę, nie smażę, nie jem słodkiego, gotuję na parze albo piekę już od kilku lat. Podejrzewam, że dieta IG jest szokiem dla osób, które na co dzień raczej diety nie pilnowały, jadły typowo polską kuchnię i dużo pszennych rzeczy. Czekam na wizytę z utęsknieniem (rejestracja do 10:30 :p) bo chciałabym podpytać czy robię wszystko okej :)
 
Wiecie co umówiłam się jednak na kasę chorych był termin na 3 lutego ale to pewnie będzie 9 tydzień jak nic,jutro idę prywatnie i dostanę L4 pewnie na 3 tygodnie, i nie wiem co zrobić,bo jak dostanę na 3 tygodnie to się minę z NFZ a jak powiem prywatnej że idę na NFZ to musiałaby mi dać L4 na tydzień żeby potem ta ciągła z kolei nie wiem czy ta na NFZ będzie taka chętna do l4
 
reklama
Do góry