reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

A u mnie jest tak że jak lekarz NFZ wypisuje skierowanie na badania to ja tych badań nie odbieram tylko one lądują w kartotece i jak idę na wizytę to już je lekarz ma,nie wiem więc czy moge je jakoś odzyskać żeby mieć np.do prywatnego
 
reklama
Jak wyglądają u Was „zabiegi kosmetyczne”? Czym farbujecie włosy? Ja dodatkowo chodzę na rzęsy i na paznokcie hybrydowe i zaczelam się zastanawiać, czy to bezpieczne.
W domu farbuję, ale na 1 trymestr odpuszczam. W drugim do feyzjera się wybiorę, to mi ładnie odrosty pokryje.
 
Wiecie co nie mogę oglądać fb tam jest tyle chorych dzieci, dlaczego tak się dzieje , tyle wad genetycznych. Zaczynam się bać , wkońcu mam 35 lat. 😢 Biedne te dzieciaczki.
Mam to samo..ja ogolnie za dużo sobie wkrecam, ciagle dzieciom mowie zeby uwazaly na siebie jak wychodzą, az mi moj 15 latek ostatnio powiedzial "mamus, ja nie mam 5 lat" 🤐 boje sie o małą, mam wrazenie, ze bezpieczna jest tylko ze mna i z tatą. Masakra. No i te choroby.... az sie zastanawiam czy nie zrobie testu na SMA jak sie maluch urodzi...
Mam corke z grudnia i znajoma z forum grudniowego urodzila dziewczynke z sma...pierwsze dziecko, wyczekane... moja skacze, biega, spiewa, a jej malutka.... eh brak słów, a wystarczyl by przesiew noworodkow....
 
A jak Wasi faceci? Też na luzie, jak mój? Znaczy oczywiście, że gdzieś tą świadomość ma, ale jakby jeszcze on się tak stresował, to masakra. A tak to mi powtarza, że jest i będzie na pewno wszystko dobrze. Ale faceci to jednak inaczej [emoji2370]
Mój juz się wczoraj rozkręcil i zaczal planować urzadzanie pokoiku dla dziecka [emoji1787] a ja do niego że do wakacji niech o tym nie mtsli, w wakacje na jego urlopie się tym zajmiemy na spokojnie [emoji23]
 
Dziewczyny!! Przynoszę głównie dobre wieści . Dziecku bije serduszko [emoji7][emoji846] i to jest najważniejsze!! Wiemy skąd prawdopodobnie wystąpiły krwawienia. Mam coś w rodzaju krwiaka pod pęcherzykiem ciążowym
Dziękuję za wsparcie [emoji3531]
Jak dobrze być na tej grupie [emoji846][emoji846]
Będzie dobrze, zobaczysz :-)
 
14stycznia bobo miało 3.5 mam a dziś już 12;) dostałam skierowanie na badania prenatalne lekarz mówil.ze powinnam mieć bezpłatne z racji poronienia i wieku32 ale zobaczymy
To czyli teoretycznie też powinnam mieć prebatalne z racji poronienia bezplatne? Byloby spoko.
 
reklama
Do góry