reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

I co Ci lekarz na tego krwiaka powiedział? U mnie tez jest ale podobno mały, gdyby nie usg to nawet bym o nim nie wiedziała.
Powiedział , że to jest coś w rodzaju krwiaka( Bardzo przekrwione miejsce) Kazał się oszczędzać i nic poza tym. Powiedział też , że ostatnio przychodza do niego prawie same pacjentki z plamieniami więc to chyba serio powszechne zjawisko..
 
reklama
Dziewczyny, macie też tak może, że jak tylko wstaniecie to tętno sie dźwiga na 110-120? Od piątku tak mam, od ladowania zmywarki zadyszka, po spacerze zasnęłam. Zastanawiam się na ile to normalne..
Ja mam zadyszkę czasami jak tylko rozmawiam i też nie wiem na ile to normalne 🤷‍♀️
 
Jak wyglądają u Was „zabiegi kosmetyczne”? Czym farbujecie włosy? Ja dodatkowo chodzę na rzęsy i na paznokcie hybrydowe i zaczelam się zastanawiać, czy to bezpieczne.
Ja w 1 ciazy pracowalam w salonie do 8 miesiaca. Farbowalam kientki i tez siebie. Paznokcie mialam co miesiac robione. Rzes nie nosze ale teraz robia takie farby ze nie sa dla dziecka szkodliwe tak jak kiedys. No chyba ze zamierzasz co kilka dni farbowac to moze.
Ja teraz nie mam wyboru i w de wszystko jest zamkniete salony kosmetyczki wiec niestety sama farbuje wlosy a paznocki nie mam jak zrobic. [emoji22]

@m.am super wiesci [emoji175][emoji178]
 
A ja mam dziś doła...najchetnej bym sobie gdzieś popłakała nie wiem czemu...moze dlatego że z objawów ciąży nie bolą mnie piersi tylko w krzyżu mnie boli, mdłości i takie dziwne coś w podbrzuszu...na badania mam iść w piątek ale to czekanie też mnie dobija. Jestem 4+4 i dlaczego na usg widać pęcherzyk ciążowy a test ciążowy wychodzi negatywny...ja się zaraz zalame... a może to nie pęcherzyk tylko co innego i nie jestem w ciąży [emoji17]
 
reklama
A ja mam dziś doła...najchetnej bym sobie gdzieś popłakała nie wiem czemu...moze dlatego że z objawów ciąży nie bolą mnie piersi tylko w krzyżu mnie boli, mdłości i takie dziwne coś w podbrzuszu...na badania mam iść w piątek ale to czekanie też mnie dobija. Jestem 4+4 i dlaczego na usg widać pęcherzyk ciążowy a test ciążowy wychodzi negatywny...ja się zaraz zalame... a może to nie pęcherzyk tylko co innego i nie jestem w ciąży [emoji17]

A robiłaś betę?
 
Do góry