reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Zrobiłam 3 kolejne testy....clearblue- nie pokazała się nawet kontrolna. Pink (no niestety wybory nie było dużego)- cień cienia. Rossmann-cien cienia. Pewnie resztki bety wyłapały.ide jutro na betę,ale raczej żeby się upewnić.....jestem rozsypana, załamana, w rozsypce....
A jakie czułości? Najlepeij 10 ale często są 25 albo i wiecej
 
reklama
Spanikowalam ☺ przy podcieraniu zauważyłam delikatnie ale to mega delikatne zaróżowienie.. Miałam luteine z poprzedniej ciazy,caly blister jeszcze(poronionej kilka miesięcy temu) i sobie włożyłam 🙄
 
Cześć dziewczyny, chciałabym do Was dołączyć :) miałam testować dopiero za 2-3 dni, ale wczoraj się kijowo czułam, że dzisiaj zrobiłam test. Baaaardzo słaba kreska, ale z doświadczenia, czułam, że coś musi być na rzeczy. Poleciałam na betę i wynik 27.200. 4-5 tydzień. Zdaje sobie sprawę, że bardzo świeża sprawa, i do końca boję się cieszyć, ale... Mam nadzieję, że dotrwam z Wami :)
Wszystkim pozytywnym gratuluję :)
 
Cześć dziewczyny, chciałabym do Was dołączyć :) miałam testować dopiero za 2-3 dni, ale wczoraj się kijowo czułam, że dzisiaj zrobiłam test. Baaaardzo słaba kreska, ale z doświadczenia, czułam, że coś musi być na rzeczy. Poleciałam na betę i wynik 27.200. 4-5 tydzień. Zdaje sobie sprawę, że bardzo świeża sprawa, i do końca boję się cieszyć, ale... Mam nadzieję, że dotrwam z Wami :)
Wszystkim pozytywnym gratuluję :)
27200 to już dość wysoka beta, myślę że bardziej 5 tydzień ale mogę się mylić. 🙂 Ja mam koniec 4tyg/ początek 5 tyg i beta wyszła mi 2305.
 
Beta 04.01wynik 2945,09 dzisiaj 07.01.wynik 10047,26, prolaktyna 14.20 dziewczyny dobrze myślę że na razie jest wszystko w porządku?
 
reklama

Załączniki

  • Screenshot_2021-01-04-11-13-57-385_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-01-04-11-13-57-385_com.android.chrome.jpg
    77,3 KB · Wyświetleń: 94
Do góry