reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Zrobiłam 3 kolejne testy....clearblue- nie pokazała się nawet kontrolna. Pink (no niestety wybory nie było dużego)- cień cienia. Rossmann-cien cienia. Pewnie resztki bety wyłapały.ide jutro na betę,ale raczej żeby się upewnić.....jestem rozsypana, załamana, w rozsypce....
 
Zrobiłam 3 kolejne testy....clearblue- nie pokazała się nawet kontrolna. Pink (no niestety wybory nie było dużego)- cień cienia. Rossmann-cien cienia. Pewnie resztki bety wyłapały.ide jutro na betę,ale raczej żeby się upewnić.....jestem rozsypana, załamana, w rozsypce....
Jesteśmy z Tobą.
 
Zrobiłam 3 kolejne testy....clearblue- nie pokazała się nawet kontrolna. Pink (no niestety wybory nie było dużego)- cień cienia. Rossmann-cien cienia. Pewnie resztki bety wyłapały.ide jutro na betę,ale raczej żeby się upewnić.....jestem rozsypana, załamana, w rozsypce....
Jesteśmy z Tobą... 😔 Dobrze ze jutro idziesz na betę! Ja uważam że jest jeszcze nadzieja, jeśli dobrze pamiętam to we wtorek miałaś betę 14? to ona nie będzie jeszcze bardzo duża.
 
Dziewczyny idę dzisiaj na wizytę o 19:30
Stresuje się potwornie...Nie wiem czego się spodziewać... 😱😱😱
I to może śmieszne ale najbardziej boję się pomiaru ciśnienia...zawsze u lekarza skacze mi jak głupie. Boję się że nie będę w stanie na tyle się uspokoić żeby wyszło normalne 😭
 
Zrobiłam 3 kolejne testy....clearblue- nie pokazała się nawet kontrolna. Pink (no niestety wybory nie było dużego)- cień cienia. Rossmann-cien cienia. Pewnie resztki bety wyłapały.ide jutro na betę,ale raczej żeby się upewnić.....jestem rozsypana, załamana, w rozsypce....
Ściskam mocno kciuki ✊✊
 
Dziewczyny idę dzisiaj na wizytę o 19:30
Stresuje się potwornie...Nie wiem czego się spodziewać... 😱😱😱
I to może śmieszne ale najbardziej boję się pomiaru ciśnienia...zawsze u lekarza skacze mi jak głupie. Boję się że nie będę w stanie na tyle się uspokoić żeby wyszło normalne 😭
będzie dobrze!! :)
Daj później znać co i jak :)
 
reklama
Kochana zrób betę. Masz możliwość jeszcze dziś?

@Izz96 no i pięknie! Gratulacje :)

@sky_84 trzymam kciuki za wizytę :D , denerwujesz się?

@Agnieszka19m ja biorę rano clexane od pozytywnego testu (acard wieczorem), mam robić zastrzyki do 12 tc bez dnia przerwy. A wiedziałaś, że clexane są dla ciężarnych za darmo tak jak luteina? Za pierwszym razem lekarz mi tak wypisał, za drugim już tylko na refundację.
Tak wiem całe szczęście bo drogie te zastrzyki
 
Do góry