reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
A mi z kolei wyszedł dziś negatywny test 😭 od 02.01 pozytywne testy,we wtorek beta 14.9,już zaczynałam się cieszyć i o..... Jutro idę na betę,ale boje się,że drugi raz z rzędu fasolka się wyprowadziła.....jestem załamana. Może są jakieś mikro szanse,że ten test był do dupy?
Kochana zrób betę. Masz możliwość jeszcze dziś?

@Izz96 no i pięknie! Gratulacje :)

@sky_84 trzymam kciuki za wizytę :D , denerwujesz się?

@Agnieszka19m ja biorę rano clexane od pozytywnego testu (acard wieczorem), mam robić zastrzyki do 12 tc bez dnia przerwy. A wiedziałaś, że clexane są dla ciężarnych za darmo tak jak luteina? Za pierwszym razem lekarz mi tak wypisał, za drugim już tylko na refundację.
 
Kochana zrób betę. Masz możliwość jeszcze dziś?

@Izz96 no i pięknie! Gratulacje :)

@sky_84 trzymam kciuki za wizytę :D , denerwujesz się?

@Agnieszka19m ja biorę rano clexane od pozytywnego testu (acard wieczorem), mam robić zastrzyki do 12 tc bez dnia przerwy. A wiedziałaś, że clexane są dla ciężarnych za darmo tak jak luteina? Za pierwszym razem lekarz mi tak wypisał, za drugim już tylko na refundację.

Tak, niestety zaczęłam się stresować :( zupełnie się dzisiaj nie mogę skupić na pracy i w sumie niewiele zrobiłam, ale na szczęście wizytę mam jutro o 9ej, więc potem powinno już być lepiej :)
 
reklama
Do góry