reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja Was dzisiaj tak pół na pół podczytuje, bo zaraz zejdę chyba. Mąż w pracy, pojechałam do teściów, to Małą wzięli na dwór, zajmowali się nią. Ledwo miskę rosołu zjadłam, tak muli. Najgorsze są jednak zawroty głowy, słabo, nogi z waty :(
Która jeszcze we wtorek wizytę ma? 🥰
Ja mam we wtorek pierwszą wizytę 18.30
 
reklama
Ktora ma jutro ze mna wizyte? [emoji6][emoji85]
Stresuje sie juz jak nie wiem. Pierwsza wizyta i nadzieja ze wszystko jest ok. W sumie jutro mam 5+6 i sie zastanawiam czy bedzie serduszko...no zobaczymy oby.
Zawsze na tym etapie już jest szansa że będzie :-) ja w środę będę miała 5+4 i mam nadzieję, że zarodek chociaż będzie widoczny bo pęcherzyk to na pewno.
 
Hej, ja po piątkowej wizycie, nie miałam kiedy napisać co i jak. W pt byl 5t 5d i bilo serce [emoji178] odetchnęlam z ulgą widząc, że wreszcie się udało [emoji6] lekarz mowi, ze wszystko jest wporzadku następna wizyta 19 lutego :) do tej pory specjalnie nie odczuwałam żadnych dolegliwości, może odrobinę czułam piersi, a od 4 dni męczą mnie nudności od rana do nocy[emoji85][emoji6] samych pozytywnych wieści podczas wizyt mamusie[emoji119]
Super, że serduszko widziałaś [emoji3590]
 
Dziewczyny, bo tak Was podczytuje... Ale z objawów u Was nie widzę by był ból jak na okres. Trzyma mnie tak naprawdę jeszcze przed zrobieniem testu, teraz mija ponad tydzień i boli czasem mniej czasem bardziej... Ktoś z Was też tak ma?
Ja jestem w 5 tc i cały czas mnie boli....
 
Trzymam kciuki za wizytę kochana dawaj znać od razu po jak poszło [emoji3590] Który to będzie tydzień ?? [emoji3590][emoji3590]
5+4..bardzo minimalna szansa na wychwycenie na usg bicia serduszka, no chyba że owu mialam z 2 dni wcześniej to może serduszko będzie już biło. Z tegl co kojarzę bóle okołoowulqcyjne mialam parę dni wcześniej niż zwykle, no ale zobaczymy. Bynajmniej pęcherzyk i może zarodwk już zobaczę.
 
reklama
Do góry