reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Oczywiście :) u mnie córa się szybko nauczyła bo chciała i teraz jak coś to zmienia jej pieluchę bez problemu ;) poza tym jest odpowiedzialna i nie raz na chwilę jej zostawiamy małą [emoji854] tylko zapowiedziała że jak będzie chłopak to mu pieluchy nie zmieni a ja że co siusiaka sie wstydzisz? [emoji23][emoji23][emoji23]
Hahahaha moja mi powiedziała jakiś czas temu, że jak będzie dziewczynka to będzie pryz wszystkim pomagała, ale jak chłopak to nie bedzie pomagala w myciu czy pieluchowaniu [emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Hej dziewczyny, a jak to jest z tymi herbatami w ciąży bo różne informacje widzę😅 np ja lubię elgrey, czy też jest niewskazana? Nie wiem co mam pic bo bardzo lubię herbaty 😅 zielonej też nie wolno podobno, piję też soki, wodę i słaba kawę.
Mi
Lekarz powiedział ze mam wszytsko jeść i pic i nie słuchać głupot ze czegoś nie wolno:) jedynie surowe rzeczy średnica. Takto wszytsko ;)
 
Dziewczyny, które maja plamienia, czy lekarze sprawdzali wam podczas badania czy macie jakieś krwiaczki czy nadżerki? U mnie było czysto, z dzieckiem wszystko okej i pojawiło się brązowe plamienie.
Przed chwila na papierze pojawiła się mała smuga, cierpliwie czekam do środy, zastanawiam się tylko skąd może się to brać 🧐 czy coś lekarze Wam mówili? Biorę duphaston 2x dziennie.
Ja miałam 2 razy, pierwszy raz krwawienie ale od razu ustąpiło wyladowalam na IP wszystko wyszło dobrze, ale mam nadżerke więc podejrzenie od razu padło ze od tego, teraz w sobotę znow krwawienie 2razy mocniejsze ale chwile a pozniej brazowe uplawy az do teraz ale już mniej.. Jutro wizyta u gina zobaczymy
8tc
 
Czy któraś z Was zmaga się z bólem w krzyżu? Wczoraj byłam na bardzo długim spacerze, dzisiaj raptem 3 km, a tak boli :(
Ja tez większość czasu jestem w domu, bo mamy pełnoprawny lockdown :/
Mam ten sam problem. Prawie od 5 tc mi ten ból towarzyszy, najpierw był ból w krzyżu później dołączył ból bioder i tak się utrzymuje niekiedy jest mniejszy ale nasila się przy siedzeniu.
 
Ja Was dzisiaj tak pół na pół podczytuje, bo zaraz zejdę chyba. Mąż w pracy, pojechałam do teściów, to Małą wzięli na dwór, zajmowali się nią. Ledwo miskę rosołu zjadłam, tak muli. Najgorsze są jednak zawroty głowy, słabo, nogi z waty :(
Która jeszcze we wtorek wizytę ma? 🥰
 
reklama
Dziewczyny, bo tak Was podczytuje... Ale z objawów u Was nie widzę by był ból jak na okres. Trzyma mnie tak naprawdę jeszcze przed zrobieniem testu, teraz mija ponad tydzień i boli czasem mniej czasem bardziej... Ktoś z Was też tak ma?
Ja odczuwałam jakiś czas po owulacji bóle i kłucia jajników prawie codziennie a gdy już minął termin miesiączki i test pozytywny to czasem czuje raz dziennie chwilę a czasem cały dzień nic albo wieczorami odczuwam lekkie bole. Wychodzi ze jutro 6 tc ale może dopiero się zaczną bóle i objawy..
 
Do góry