reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Czy ta tu dziewczyny które miały na początku niska bete?
21.01-14,4
23.01-44,6
Z ostatniej miesiączki wynika za to 5 tydzień (4+4) tylko ta beta trochę niska :/ i nie wiem czy jest sens iść jeszcze 29.01 przed wizyta w sobotę u gina

Kochana ja miałam pierwsza betę
15.01- 15,20
17.01 - 44,36 (4t2d)
21.01 - 267

Nie ważne jaka ważne czy dobrze przyrasta kochana
Mi lekarz powiedział żebym JesZse 2 zrobiła przed wizyta tj. Jutro i w środę . 💁‍♀️
Dla świetego spokoju chyba swojego tez zrobię 😂
 
A no właśnie.. zupełnie inaczej jest gdy nie ma żadnych komplikacji, a jak ciągle jest coś to serio można zwariować [emoji16]
Dokładnie, mój lekarz to już ma wczasy za te moje wizyty a to dopiero 8tc jutro znów idę.. Muszę to krwawienie znów skontrolować
 
No to zapowiada się kumulacja wizyt w tym tygodniu, oby wszystko było po dobrej myśli!
ktos ze mną czeka na piątek?
ja żeby było szybciej to najpierw odliczam do badań, mam w środę na 7:40, wiec tylko 4 dni! Dzień później wyniki do odebrania, i w piątek o 17:00 zobaczę bejbi! 💕
Ja czekam na piątek z wielkim stresem, pierwsza wizyta dopiero na 21:15 :/
 
A myślisz ze jest sens robić dzień przed wizyta? Bo zawsze mogę wprowadzić w kalkulator hcg z 23.01 i 29.01 ale nie wiem czy będzie to miarodajne 🤔
 
Ja zwlekałam z testem bo co dzień myślałam że okres dostanę,właśnie przez ból brzucha 😉
Mnie w pierwszej ciąży bolał do 3 miesiąca dzień w dzień, nie zapomnę tego. Teraz mam czasem pobolewanie, czasem kłucie, a czasem nic. Nie stresuj się na pewno jest wszystko ok
 
Małe z rana i wieczora jakieś mdłości ale jakoś daje radę . Najgorsze są upławy bo wtedy mam schiza czy okres się nie pojawił 😂😂głupie babskie schizy 😂🙈

Mamy tego samego dnia wizytę ❤️
U mnie tez dłuży się strasznie jutro kolejna beta przed wizyta 🙈 i w środę 🙈

Trzymam za Ciebie oczywiście w czwartek ✊🏻 Który to będzie tydzień ? I na która masz?
W czwartek bedzie 5+5 😁 a Ty?
Bety nie robiłam, liczę, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Wizyta na 14:20 😁 to Twoje 1 dziecko? 😍
 
reklama
Mnie w pierwszej ciąży bolał do 3 miesiąca dzień w dzień, nie zapomnę tego. Teraz mam czasem pobolewanie, czasem kłucie, a czasem nic. Nie stresuj się na pewno jest wszystko ok
Aaa nie ja się nie stresuje ja mam wyrąbane na wszystko,napisałam tak w odpowiedzi,że może brzuch boleć jak na okres a okres może nie przyjść😉
 
Do góry