reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

U mnie było bardzo podobnie [emoji45] dlatego bardzo czekam na to serducho. Ulzy mi chociaż trochę jak zobaczę, że bije
U mnie w pierwszej ciąży nic się nie rozwinęło - puste jajo, a teraz jak usłyszałam serducho to ciagle stresuje się czy na kolejnej wizycie nadal będzie biło 🙈 jak tak będzie co wizytę to zwariować idzie 🤨
Jeszcze trochę i wyląduje ale w psychiatryku bo u gina to raz w tygodniu srednio jestem
Tez wychodzi na to ze jestem raz w tygodniu u lekarza, dwóch tygodni to chyba bym nie wytrzymała psychicznie.
Szczególnie ze mam plamienia ...
 
reklama
U mnie w pierwszej ciąży nic się nie rozwinęło - puste jajo, a teraz jak usłyszałam serducho to ciagle stresuje się czy na kolejnej wizycie nadal będzie biło 🙈 jak tak będzie co wizytę to zwariować idzie 🤨

Tez wychodzi na to ze jestem raz w tygodniu u lekarza, dwóch tygodni to chyba bym nie wytrzymała psychicznie.
Szczególnie ze mam plamienia ...
No, teraz będzie tak jak mówisz :) serduszko - ulga, kolejna wizyta, czy bije nadal, później pierwsze prenatalne, później wizyty kontrolne, II prenatalne chyba najważniejsze i cały czas stres :D
 
Zjadlam jajka w majonezie i do tego pomidory....i teraz siedze napchana 🤐
Musze koniecznie zbastowac tym jedzeniem, bo cos czuje, ze tym razem to nie bedzie fit ciąża 😆
Wiecie co, tak caly czas mowie, ze zero stresu,ale musze jeszcze czekac do 3 lutego aby zobaczyć serduszko.... chcialabym już byc spokojna.
 
Wstydnisie jedne [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Ale za to jak w wydarzeniach czy jakimś innym programie informacyjnym się słowo seks, to od rqzu cała czerwona na gębie i wykazuje nagle zainteresowanie [emoji23][emoji23] no ale niestety, to ten wiek że pewnw tematy zaczynają ją ciekawić [emoji23]
 
My powiedzieliśmy do starszej że w sumie siostra moze być jej córka i tak będziemy wmawiać jej znajomym że to jej dziecko ale my je wychowujemy [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
O wy [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] aż się poplułam herbatą teraz
 
reklama
Zjadlam jajka w majonezie i do tego pomidory....i teraz siedze napchana 🤐
Musze koniecznie zbastowac tym jedzeniem, bo cos czuje, ze tym razem to nie bedzie fit ciąża 😆
Wiecie co, tak caly czas mowie, ze zero stresu,ale musze jeszcze czekac do 3 lutego aby zobaczyć serduszko.... chcialabym już byc spokojna.
A ja mam ochotę na śledzie w occie 🤔🤔🤔😂😂😂
 
Do góry