reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziewczyny, bo tak Was podczytuje... Ale z objawów u Was nie widzę by był ból jak na okres. Trzyma mnie tak naprawdę jeszcze przed zrobieniem testu, teraz mija ponad tydzień i boli czasem mniej czasem bardziej... Ktoś z Was też tak ma?
 
reklama
No to zapowiada się kumulacja wizyt w tym tygodniu, oby wszystko było po dobrej myśli!
ktos ze mną czeka na piątek?
ja żeby było szybciej to najpierw odliczam do badań, mam w środę na 7:40, wiec tylko 4 dni! Dzień później wyniki do odebrania, i w piątek o 17:00 zobaczę bejbi! 💕

Ja jakos się tak umawiam co środę 🤣 tym razem 14:45 mam :)
 
Dziewczyny, bo tak Was podczytuje... Ale z objawów u Was nie widzę by był ból jak na okres. Trzyma mnie tak naprawdę jeszcze przed zrobieniem testu, teraz mija ponad tydzień i boli czasem mniej czasem bardziej... Ktoś z Was też tak ma?
Ja miałam takie bóle w 4-6 tyg na razie ustąpiły jestem w 8tc
 
Dziewczyny, bo tak Was podczytuje... Ale z objawów u Was nie widzę by był ból jak na okres. Trzyma mnie tak naprawdę jeszcze przed zrobieniem testu, teraz mija ponad tydzień i boli czasem mniej czasem bardziej... Ktoś z Was też tak ma?
Ja też tak miałam do 7 tygodnia, teraz kończę 9 tydzień i ustało 😊
 
Każda ciąża jest inna jedna odczuwa bardziej inna zaś nic nie odczuwa, mi już daje popalić 😊 bardzo źle znoszę, i do tego krwawienia i plamienia
 
reklama
Hej, ja po piątkowej wizycie, nie miałam kiedy napisać co i jak. W pt byl 5t 5d i bilo serce 💖 odetchnęlam z ulgą widząc, że wreszcie się udało 😉 lekarz mowi, ze wszystko jest wporzadku następna wizyta 19 lutego :) do tej pory specjalnie nie odczuwałam żadnych dolegliwości, może odrobinę czułam piersi, a od 4 dni męczą mnie nudności od rana do nocy🙈😉 samych pozytywnych wieści podczas wizyt mamusie🙌

Kochana czy lekarz założył ci już karte ciąży ?
 
Do góry