reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Witajcie

Ile razy miałyście robione USG? Ja 8tc i już 5 razy przez podejrzenie poronienia - dostałam krwawienia którego przyczyny nie zidentyfikowali- podejrzenie że to z nadżerki. A teraz znow dostałam krwawienia a później pojawilo sie plamienie brązowe i znów muszę iść do gina ale kurcze.. Nie za często to usg, czy to nie jest szkodliwe dla maluszka?

Nie jest. Bardziej szkodliwy w tym wypadku może się okazać brak USG.
 
reklama
Ja tylko oglądałam, lekarz mowi, ze na, tak wczesnym etapie nie słucha się jeszcze. Ale pokazywał taka fale jakby wizualizacje z i tego liczyl uderzenia na minutę.
U mnie tak samo :) było 7+3 i pan doktor powiedział że za wcześnie na słuchanie i włączył wykres, z którego było widać ile jest uderzeń :)
 
A mdlosci i wymioty? Ja nic a nic jedynie wlasnie sutki wrażliwe:) w czwartek wizyta a u mnie ciągnie się jakby za rok była 😁
A mdlosci i wymioty? Ja nic a nic jedynie wlasnie sutki wrażliwe:) w czwartek wizyta a u mnie ciągnie się jakby za rok była 😁

Małe z rana i wieczora jakieś mdłości ale jakoś daje radę . Najgorsze są upławy bo wtedy mam schiza czy okres się nie pojawił 😂😂głupie babskie schizy 😂🙈

Mamy tego samego dnia wizytę ❤️
U mnie tez dłuży się strasznie jutro kolejna beta przed wizyta 🙈 i w środę 🙈

Trzymam za Ciebie oczywiście w czwartek ✊🏻 Który to będzie tydzień ? I na która masz?
 
A ja 16:10. Normalnie kumulacja. Ciekawe ile wizyt na środę jeszcze bedzie
Edit: Nie wiem czemu, ale myślałam, że mowicie o najbliższej srodzie, bo jakos mi migło, że kilka wizyt na ten dzien bedzie
Ja też mam wizytę w środę , a raczej USG na NFZ
W czwartek idę na pierwsza wizytę do lekarza, który ma prowadzić moja ciążę
Z tego co pamiętam to sporo wizyt będzie w tym tygodniu. Obyśmy przyniosły same dobre wieści [emoji16]
 
reklama
No to zapowiada się kumulacja wizyt w tym tygodniu, oby wszystko było po dobrej myśli!
ktos ze mną czeka na piątek?
ja żeby było szybciej to najpierw odliczam do badań, mam w środę na 7:40, wiec tylko 4 dni! Dzień później wyniki do odebrania, i w piątek o 17:00 zobaczę bejbi! 💕
 
Do góry