reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

to witaj w klubie [emoji2] moja 17 lutego skończy roczek [emoji86] planowałam rodzeństwo troszkę później ale los tak zadecydował i w sumie cieszę się że tak wyszło [emoji1] lekko nie będzie ale myślę że damy radę [emoji106]
Będziecie miały dziewczyny sprawę z pieluchami na raz, no chybq że jeszcze jakieś dziecko będzie za jakis czas w planach. Nie to co ja, córa jak miala 2 latka 2 miesiące wyszla calkiem z pieluch, i już szczerze to nic kompletnie z tego nie pamiętam, więc pieluchy itp to będzie wszystko dla mnie jakbym piereszy raz to robila chyba [emoji85][emoji85][emoji85]
 
reklama
Z dnia na dzień, to tak się da😳 mój plan jest żeby po roku dawać krowie tylko nocki będą najgorsze bo potrafi się budzić co dwie godziny i cyc bardziej to chyba na przytulenie jest i śpi dalej. No ale wyciągam klopsa z łóżeczka i wkładam z powrotem bo nie chce żeby spała ze mną i mężem.

Czuję się w miarę, trochę apetytu mi brakuje i ciągle chce mi się spac,a to z tym szkrabem nie jest możliwe 😑

A na kiedy masz termin?
Sama nawet nie myślałam, że to odstawienie tak gładko pójdzie🙂moja na szczęście (nie chwaląc🤣) w nocy się bardzo mało budzi. Wiec ma teraz butelkę wieczór i rano. ;)
Lekarz mi powiedział w środę, że to 6 tydzień. Dokładnego terminu nie mam jeszcze mam przyjść 02.02 z badaniami i założy kartę ciąży. Ostatnią miesiączkę miałam 04.12 i jestem pewna że zaszłam 24.12 😂😅 po tamtym porodzie miałam tylko dwie miesiączki z dłuższa przerwa wiec na to tez nie patrzę. Z corka miałam termin om 03.02 a z usg 15.02 wiec była lekka różnica 😀 a Ty na kiedy masz termin?
 
Z doświadczenia Ci powiem że to duża pomoc ;)
No ja mam taką nadzieję, że młoda pomoże [emoji1787] ale samej na spacer z dzieckiem raczej jej nie wyślę, ale gdyby przy myciu malucha pomagala, czy moze nauczyć ją zmiany pieouch pod nadzorem oczywiście... Co myslisz o tym? Dobry pomysl?
 
Będziecie miały dziewczyny sprawę z pieluchami na raz, no chybq że jeszcze jakieś dziecko będzie za jakis czas w planach. Nie to co ja, córa jak miala 2 latka 2 miesiące wyszla calkiem z pieluch, i już szczerze to nic kompletnie z tego nie pamiętam, więc pieluchy itp to będzie wszystko dla mnie jakbym piereszy raz to robila chyba [emoji85][emoji85][emoji85]
Tak Ci się tylko wydaje 🙂 ja byłam lekko zestresowana wszystkim przed porodem najbardziej się bałam pierwszych kąpieli itp ale jakoś wszystko instynktownie to poszło 🙂 dobrze że mamy takie forum praktycznie każdy temat się przewinął i tyle prościej było 😉
 
No ja mam taką nadzieję, że młoda pomoże [emoji1787] ale samej na spacer z dzieckiem raczej jej nie wyślę, ale gdyby przy myciu malucha pomagala, czy moze nauczyć ją zmiany pieouch pod nadzorem oczywiście... Co myslisz o tym? Dobry pomysl?
Oczywiście :) u mnie córa się szybko nauczyła bo chciała i teraz jak coś to zmienia jej pieluchę bez problemu ;) poza tym jest odpowiedzialna i nie raz na chwilę jej zostawiamy małą 🙃 tylko zapowiedziała że jak będzie chłopak to mu pieluchy nie zmieni a ja że co siusiaka sie wstydzisz? 😂😂😂
 
reklama
Do góry