reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

witam się nieśmiało z Wami, według kalendarzyka termin na 26 września, ☺️ dziś 34dc także dopiero co dziś test wyszedl pozytywny, mam nadzieję że zostanę na dłużej ❤️ pozdrawiam wszystkie fasolki 🥰
COLLAGE_20210123_095814.jpg
 
reklama
Witam i gratuluję. Mi też aplikacja pokazuje termin na 25 września jedna

Witam i gratuluję. Mi też aplikacja pokazuje termin na 25 września😁
Również gratuluję🤩Mi jedna 25 inna 26. 😤 A powiedz mi czy miałaś jakieś przeczucia ze to ciąża czy zaskoczenie? To mój pierwszy cykl starań i się udało🙏pierwsza strata w 2018roku niemalże chwilę po spodziewanej @.
 
Przepraszam ze tak późno odpisuje dziewczyny ale ciagle coś, jak nie zakupy to robiłam obiadek z bratem i ciagle coś 😁
A wizyta super ! Wszytsko jest jak najbardziej okey:) nawet słyszałam mega słabe bicie serduszka ale to jeszcze za wcześnie ;) wstawiam zdjęcie :)
 

Załączniki

  • AFCF6FB8-B298-4AF1-B185-ABBA15FE7BD8.jpeg
    AFCF6FB8-B298-4AF1-B185-ABBA15FE7BD8.jpeg
    118,2 KB · Wyświetleń: 81
Hej dziewczyny, ja mam dzisiaj mega lenia. Nie zrobiłam totalnie nic oprócz puszczenia jednego prania. przeleżałam pól dnia, a najchętniej przespałabym cały. Na obiad pierogi ze szpinakiem na wynos (wczoraj był kebab) więc z głowy gotowanie 😀 chociaż marzy mi się taki soczysty devalay z maselkiem smażony na głębokim tłuszczu..
Ja mam to samo😄gdyby nie to ze musiałam robić to bym leżała i leżała :)
 
W ogóle mam taki plan odżywiać się zdrowo żeby nie przytyć ! Bo nie dość ze nie schudłam jak chciałam przed ciąża to teraz jest lipa i nie moge Przytyć !wracam na treningi, lekarz mi pozwolił :) mówił tylko żeby jakiś skakanek nie było i spięć brzucha :) ale ogólnie śmiało nawet mówi ze mam cwiczyc :)
 
reklama
Dziewczyny, czy któraś z was miała może zakładany holter we wcześnej ciąży? Wyczytałam już, że można, oczywiście dopytam lekarza. Jeszcze czeka mnie echo serca.
 
Do góry