reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Z biochemiczna masz do czynienia przez krótki okres. Ja miałam taki przypadek w sierpniu. Normalnie cykl trwał 29 dni, a wtedy zrobiłam betę i w sumie wyszła niska... dość wysoka masz. Beta zaczęła spadać na drugi dzień i 33 dnia już krwawiłam :(
Dzięki za odpowiedź, podniosłaś mnie na duchu, tego się będę trzymać, jeszcze raz bardzo dziekuje, dobrze że mamy takie forum i możemy liczyć na odpowiedzi koleżanek które same doświadczały różnych rzeczy a nie tylko opierać się na wujku Google...
 
reklama
Ja na początku problemów z tarczyca też miałam ładny spadek po 25. Potem niestety trzeba zwiększać, po kazdej ciąży zostaje z większa dawka. Długo brałam 2 dni 50, reszta 25. Potem zwiększenie na 50, potem.coaza i zwiększenie dwa dnie tyg na 75 a teraz codziennie mam 75
 
Dzięki za odpowiedź, podniosłaś mnie na duchu, tego się będę trzymać, jeszcze raz bardzo dziekuje, dobrze że mamy takie forum i możemy liczyć na odpowiedzi koleżanek które same doświadczały różnych rzeczy a nie tylko opierać się na wujku Google...

Ja przy biochemicznej miałam chyba coś koło 40, wiec tez bardzo niska.
 
W ciąży do 2,5 może być więc tragedii nie ma ale pewnie lekarz będzie chciał zbić
Ja też mam 2,5 i dla normalnego człowieka to ok ale dla kobiety w ciąży to trochę za dużo . Też myślę że euthyrox dostanę. Ft3 ft4 anty TPO mam ok więc hashimoto nie mam ale raz przed operacją miałam badania i robiłam i tsh miałam aż 8 , anestezjolog mi powiedział że od stresu się tak często dzieje, nie brałam leków a miesiąc puźniej miałam już 2. Tak że dziewczynki nie denerwować się bo kortyzol będzie siał spustoszenie w naszym organiźmie 😉
 
Cześć przyszłe mamusie, [emoji11]bardzo powoli się z wami witam. [emoji16]Wczoraj byłam u ginekologa żeby zrobił rutynowe badanie cytologi bo w zeszłym miesiącu poroniłam a tu taka niespodzianka. Z ostatniej miesiączki termin mam na 29 wrzesień. (Czyli teraz mam 4+2)Badanie hcg mam zrobić za tydzień i jeśli będzie powyżej 1000 mam się szybko zgłosić a jeśli niżej to najbliższy termin czyli albo 10 luty albo 17 bo ten lekarz przyjeżdża do mojej małej mieściny 2 razy w miesiącu ale on jest na tyle spoko że myślę do niego dojeżdżać 60km [emoji57] nie wytrzymam tyle czekać na badanie i chyba w poniedziałek polecę hehe[emoji38] Z objawów to najgorzej mam rano a potem jest w miarę spoko.
gratuluję wszystkim przyszłym mamusiom i mam nadzieję że zostanę z wami na całe nudne 9 miesięcy hehe. [emoji7]Zobacz załącznik 1230164
Wow, gratuluję. Witja w klubie :-)
 
Czy któraś z was miała do czynienia z ciąża biochemiczna? Mam betę 8500 (4+5) z jednej strony jak na ten czas beta jest wysoka ale z drugiej nie było jeszcze niczego widać na usg, cały czas mysle że się nie udało, że za chwilę będzie płacz, chciałabym wiedzieć na czym stoję, najgorsza jest ta niewiedza... [emoji25] Czy przy biochemicznej jest możliwa taka wysoka beta? Już sama nie wiem co myśleć...
To bardzo wczesna ciąża...ma prawo nic nie widac 😊
Mialam biochemiczna rok temu, gdyby nie test w dniu spodziewanej miesiączki, to nawet bym nie wiedziala ze jest jakas ciąża... "okres" przyszedł po 5 dniach, beta wtedy wynosila 320... bardzo malutko. Wiec Twoja beta wg mnie jest ok i wazy jest przyrost, a nie sama wartosc jednego pomiaru. Robilas po 48 godz znowu bete?
 
Hej dziewczyny, ja mam dzisiaj mega lenia. Nie zrobiłam totalnie nic oprócz puszczenia jednego prania. przeleżałam pól dnia, a najchętniej przespałabym cały. Na obiad pierogi ze szpinakiem na wynos (wczoraj był kebab) więc z głowy gotowanie 😀 chociaż marzy mi się taki soczysty devalay z maselkiem smażony na głębokim tłuszczu..
Mi się dzisiaj marzyl schabowy. Pokonałam lenia i zrobiłam. Smakował jak nigdy😁
 
To bardzo wczesna ciąża...ma prawo nic nie widac [emoji4]
Mialam biochemiczna rok temu, gdyby nie test w dniu spodziewanej miesiączki, to nawet bym nie wiedziala ze jest jakas ciąża... "okres" przyszedł po 5 dniach, beta wtedy wynosila 320... bardzo malutko. Wiec Twoja beta wg mnie jest ok i wazy jest przyrost, a nie sama wartosc jednego pomiaru. Robilas po 48 godz znowu bete?
Robiłam wczoraj i powtórzę w poniedziałek no i w środę wizyta, dzięki za odpowiedź
 
reklama
Jest na receptę. Chodziło mi o to, ze akurat w tym przypadku nie ma takiej wielkiej różnicy czy z refundacja czy bez. Bo są leki gdzie różnica jest spora.
Z tym wypisywaniem recept nie wiem jak jest. Ja chodzę prywatnie do endokrynologa i te przepisy się co chwile zmieniają-raz dostaje receptę z refundcją a raz nie [emoji2370] teraz mi gin wypisał, ale nie wiem ile mąż zapłacił, bo kupował jeszcze inne leki.
O widzisz... Ja zobaczę w sobotę co mi powie. 😉
 
Do góry