reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Cześć przyszłe mamusie, [emoji11]bardzo powoli się z wami witam. [emoji16]Wczoraj byłam u ginekologa żeby zrobił rutynowe badanie cytologi bo w zeszłym miesiącu poroniłam a tu taka niespodzianka. Z ostatniej miesiączki termin mam na 29 wrzesień. (Czyli teraz mam 4+2)Badanie hcg mam zrobić za tydzień i jeśli będzie powyżej 1000 mam się szybko zgłosić a jeśli niżej to najbliższy termin czyli albo 10 luty albo 17 bo ten lekarz przyjeżdża do mojej małej mieściny 2 razy w miesiącu ale on jest na tyle spoko że myślę do niego dojeżdżać 60km [emoji57] nie wytrzymam tyle czekać na badanie i chyba w poniedziałek polecę hehe[emoji38] Z objawów to najgorzej mam rano a potem jest w miarę spoko.
gratuluję wszystkim przyszłym mamusiom i mam nadzieję że zostanę z wami na całe nudne 9 miesięcy hehe. [emoji7]Zobacz załącznik 1230164
Aaa i jeszcze dodam że ja z tych małomównych i raczej mało co będę się wypowiadać ale trzymam za was kciuki [emoji123][emoji847]
 
Dostałam wynik, ale buu niestety wynik to <0,5 beta hcg także nici😢 no ale dziwią mnie te testy jak dla mnie pozytywne 🤨
 
Czy któraś z was miała do czynienia z ciąża biochemiczna? Mam betę 8500 (4+5) z jednej strony jak na ten czas beta jest wysoka ale z drugiej nie było jeszcze niczego widać na usg, cały czas mysle że się nie udało, że za chwilę będzie płacz, chciałabym wiedzieć na czym stoję, najgorsza jest ta niewiedza... [emoji25] Czy przy biochemicznej jest możliwa taka wysoka beta? Już sama nie wiem co myśleć...
 
No już przy dwójce dzieci raczej by było ciężko tak karmić bo to jednak czasochłonne. Ogólnie mam nadzieję, że tym razem uda się prosto z dystrybutora [emoji23] ale to są problemy na późniejszy czas...

Póki co myślę tylko o tym , żeby było wszystko ok . Fajnie by było żeby już ten 12 tc nam minął .
Mam nadzieję, że szybko zleci i każda z nas będzie czuła się chociaż trochę bezpieczniej.
Pozdrawiam, że się tak zagielas 💪 prawdopodobnie, powodem że maleństwo nie umiało poprawnie ssać było wędzidełko- dlatego od razu po porodzie powinno to być sprawdzane. Jeszcze za mało się o tym mówi, ja przy córce walczyłam żeby tylko z piersi jadła, przez lenistwo bo ile można od odciągać i myć te sprzęty, na pierwszej wizycie patronazowej położnej okazało się że córka ma ona wędzidełka skrócone. Po podcięciu ssie pierś do dziś 😁 i łatwiej i bezboleśnie
 
Hejka 👋🏻
Mam jakiś paskudny weekend.
Dzisiaj bardzo źle się czuję, nerwy mnie wykańczają, nakręcam się nie wiem po co i nie wiem czym. Teraz trochę się położyłam i odpoczywam i zaczęłam sobie brzuszek tak lekko masować (ledwo go dotykając) i to działa lepiej niż środki na uspokojenie 😂
 
reklama
A no co do tych plamień to nie ma się co dziwić,że się boi. Ja to mam wrażenie , że w ciąży jestem dla męża aseksualna [emoji16]on ciągle z tyłu głowy ma myśl, że przecież tam jest mały człowiek i nie chce nic robić. W poprzedniej ciąży było to samo ..
Widocznie taki typ troskliwy. To mój wręcz przeciwnie. Teraz się cieszy, że można bez gumki, bo cytuje: "już bardziej w ciąży nie będe". A w poprzednich ciążach miałam wrażenie, że wręcz kręcą go te kształty, większy biust itd. Mi tam się jakoś bardziej nie chce, no i z tyłu głowy mam myśl, że jednak trzeba bardziej uważać, niż zwykle.
Hej dziewczyny beta wzrasta! ❤️ Wynik dwa dni temu 14,4 dziś 44,6 po 44 h bo nie miałam możliwości zrobione po 48 😃
Super. Jak na razie wygląda wzorowo. Oby tak dalej.
Czy któraś z was miała do czynienia z ciąża biochemiczna? Mam betę 8500 (4+5) z jednej strony jak na ten czas beta jest wysoka ale z drugiej nie było jeszcze niczego widać na usg, cały czas mysle że się nie udało, że za chwilę będzie płacz, chciałabym wiedzieć na czym stoję, najgorsza jest ta niewiedza... [emoji25] Czy przy biochemicznej jest możliwa taka wysoka beta? Już sama nie wiem co myśleć...
Na biochemiczną chyba za wysoka. Spróbuj jeszcze raz usg zrobić. Może już coś się pojawiło. kiedy masz następną wizytę?
 
Do góry