reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
To jeszcze tyle czasu! A ja już dziś nad ranem miałam bardzo ciekawe sny! [emoji23]

Hahaha [emoji23][emoji1787] ja nie, a co do seksu to myślę, że najpozniej jak ciąża bedzie donoszona, czyli zacznie się 38 tydzień, to na pewno sobie pozwolimy na małe co nieco [emoji1787]liczę na to, że wcześniej się uda, aleraczej do końca 1 trymestry wolę się wstrzymać.
 
Bosz.. Ja mam taki bebzol jakbym była w piątym miesiącu już [emoji848][emoji849][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] nawet wciągnąć go nie mogę [emoji23][emoji23]
Ja też, jakaś taka pelna... Jak coś zjem, nawet niewiele, to wyglądam, jakbym już w drugi trymestr weszla [emoji23][emoji1787] oj będzie co zrzucać, ale ważę się codziennie i w sumie od testu waga stoi w miejscu.
 
Hahaha [emoji23][emoji1787] ja nie, a co do seksu to myślę, że najpozniej jak ciąża bedzie donoszona, czyli zacznie się 38 tydzień, to na pewno sobie pozwolimy na małe co nieco [emoji1787]liczę na to, że wcześniej się uda, aleraczej do końca 1 trymestry wolę się wstrzymać.
Do mnie lekarz powiedział żeby wstrzymać się z seksem, a ja do niego że to zostaje ręczny dla męża, a on Ooo to dobrze mąż ma nie musi się męczyć 😂😂😂😂😂
 
reklama
Cześć przyszłe mamusie, [emoji11]bardzo powoli się z wami witam. [emoji16]Wczoraj byłam u ginekologa żeby zrobił rutynowe badanie cytologi bo w zeszłym miesiącu poroniłam a tu taka niespodzianka. Z ostatniej miesiączki termin mam na 29 wrzesień. (Czyli teraz mam 4+2)Badanie hcg mam zrobić za tydzień i jeśli będzie powyżej 1000 mam się szybko zgłosić a jeśli niżej to najbliższy termin czyli albo 10 luty albo 17 bo ten lekarz przyjeżdża do mojej małej mieściny 2 razy w miesiącu ale on jest na tyle spoko że myślę do niego dojeżdżać 60km [emoji57] nie wytrzymam tyle czekać na badanie i chyba w poniedziałek polecę hehe[emoji38] Z objawów to najgorzej mam rano a potem jest w miarę spoko.
gratuluję wszystkim przyszłym mamusiom i mam nadzieję że zostanę z wami na całe nudne 9 miesięcy hehe. [emoji7]
1611413736049.jpeg
 
Do góry