reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Biorę luteinę 3x2 i dalej trochę plamie, rano była taka kawa z mlekiem teraz trochę takiej bardziej żywej krwi, martwi mnie to... Staram się odpoczywać ale przy 2-latku jest ciężko, boję się że stracę tę ciążę...
 
Odebrałam wyniki i jedyne co mnie zaniepokoiło to tarczyca... Mam wynik 2.578... Mam się martwić? Jak u was wyglądały wyniki? 😶
Ja miałam Tsh 3 😉 badałam tez ft4 i jest w normie wiec lekarz zwiększył dawkę i powiedział ze to nie jest straszny wynik 😊 mam Hashimoto leczę się od lat i ponoć to normalne ze w ciąży tsh może skakać
 
reklama
Pytanie czy będzie na to czas [emoji23] Przy karmieniu piersią bardzo mi waga spadła
[emoji846]Taki niezamierzony efekt uboczny [emoji16]Tyle, że karmienie u mnie nie było takie proste bo synek nie umiał ssać , a ja tak się uparłam żeby jadł mojemleko , że przez 10 miesięcy ściągalam laktatorem, a później dawałam butla [emoji85]

U nas tez był problem z karmieniem, 3 miesiące kp i 3 miesiące kpi :( ogólnie traumatycznie wspominam ten początek macierzyństwa i mam nadzieje, ze przy drugim pójdzie lepiej.
 
Do góry