reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Wygląda obłędnie. Moje smaki. Dzisiaj już po obiedzie, ale zrobiłaś mi takiego smaka tym zdjęciem, że zrobiłam screena i muszę to koniecznie zrobic[emoji1786]

Ja też zrzuciłam nadwyżke z ciąży i jeszcze 10kg poniżej wagi startowej podczas karmienia, także to dobry sposób. Może tym razem będzie Ci bez problemu ssać to już wogóle luz.
Kurcze szacun .. faktycznie ładnie zjechałas [emoji846]taki dodatkowy plus karmienia piersią, tyle że podobno nie każdy tak ma , że chudnie
 
reklama
Siedzę czytam i piszę i wyobraźcie sobie że w piecu wodę zagotowalam tak się przestraszyłam że w momencie poczułam ból brzucha i mokro w majtkach ale na szczęście to tylko śluz czekam na męża aż resztę ogarnie😜
 
Mój z kolei boi się moich plamien a dwa razy delikatnie zaplamiłam akurat dzień po numerku,raz kawa z mlekiem raz różowo ja myślę że to delikatna śluzówka więc pewnie otarcie
A no co do tych plamień to nie ma się co dziwić,że się boi. Ja to mam wrażenie , że w ciąży jestem dla męża aseksualna [emoji16]on ciągle z tyłu głowy ma myśl, że przecież tam jest mały człowiek i nie chce nic robić. W poprzedniej ciąży było to samo ..
 
To ja mam wg apek i usg 6+6 czyli 7 tydzień to jutro bede mieć 8 tydz czyli 7+0
Jesteśmy w identycznym wieku ciążowym ;) tez zawsze w niedziele zaczynam nowy tydzień ;) pamietam jak instalowałam apke i było 4+2 ☺️ Oby tak dalej!
Po połogu nadrobbimy wszystko z nawiązką [emoji23]
To jeszcze tyle czasu! A ja już dziś nad ranem miałam bardzo ciekawe sny! 😂
 
Boże dziewczyny u nas odwrotnie! Ja chce a narzeczony mówi ze, uwaga cytuję „nie będzie dziecka parówka w głowę szturchał” 😂😂
Można mu tłumaczyć co i jak, przekonywać, a on nadal swoje 🤷‍♀️
A wiadomo to czy dziecko płaskiej główki nie będzie miało 😂😂 8 lat temu ginekolog mi mówił że w pierwszym trymestrze lepiej się powstrzymać.
 
reklama
Do góry