reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ale jestem dziś zła, jak osa...nie wiem na co, na wszystko.
A zjedzeniem mam tak, ze moglabym jesc ciągle i wszystko, widze na insta jedzenie i mi ślina leci... wczoraj o 21 chciało mi sie klusek z rolada [emoji43]
To rzeczywiście konkretną miałaś zachciankę hehe[emoji23] Też tak mam czasem ale ja to ogólnie nerwus jestem
 
Ostatnia edycja:
reklama
Słuchajcie ja nigdy z tarczyca nie miałam problemów a w poprzedniej ciąży czułam się tak źle że nie wiedziałam co mi jest przychodziło na mnie takie zimno,że spałam w skarpetach,piżamie pod kocem i kołdrą i mną trzepało, w nocy spałam źle w dzień byłam nieprzytomna i słaba,jak zrobiłam badanie to wynik miałam ponad 16!!! Byłam jakos ok 10 tygodnia,naczytałam się oczywiście o tym jak to dziecku szkodzi,mała ma dziś 8 prawie lat,nie jest do tyłu w rozwoju,raczej do przodu😜przemądrzalec mały
Także dziewczyny spokojnie,ponad 2 czy nawet 4 zbijecie raz dwa
 
Hej, ja wczoraj na pierwszym USG byłam, wszystko ok, serducho bije 111 uderzeń na minutę, wg usg 6t1d :)
Także rośniemy, rośniemy i czekamy co dalej.

I już tytułuję bąbla, jako ON :)

Ja się ważę codziennie, obawiam się, że za dużo przytyję. Teraz staruje z większą wagą niż w 1 i 2 ciąży. Tuż przed zajściem zmieniałam dietę, staram się jej trzymać. A tym samym unikam pokus,, ale ciężko w pracy słodycze non stop - a to imieniny a to bez okazji cuksy :)

Ale super, ja teraz w środę będę mieć 6+2 i mam nadzieje ze już tez będzie serduszko ❤️❤️❤️
Ja się wazę co tydzień od pozytywnego testu narazie bez zmian :-)
Na szczęście słodkiego nie lubię :p
 
Ja do tej pory ćwiczyłam regularnie. Mam słaba przemianę materii więc żeby fajnie wyglądać musiałam się natyrac ostro [emoji16] Wyrobiłam super sylwetke , a teraz znów zaczynam tyc [emoji85] więc 8 miesięcy ćwiczeń poszło w .... [emoji23]
 
Od tamtej pory jestem na letroxie 150 jak się staraliśmy,w lecie przeszłam na 125 bo stwierdziłam że jak 3 lata nie zaszłam to już po prostu mnie wiek nie puszcza,i co? I zaszłam,od testu wskoczyłam na 150 ale wynik i tak za wysoki miałam bo ponad 6 więc Endo kazał 175 brać i kontrolowac
 
Szybko zrzucisz ;)
Pytanie czy będzie na to czas [emoji23] Przy karmieniu piersią bardzo mi waga spadła
[emoji846]Taki niezamierzony efekt uboczny [emoji16]Tyle, że karmienie u mnie nie było takie proste bo synek nie umiał ssać , a ja tak się uparłam żeby jadł mojemleko , że przez 10 miesięcy ściągalam laktatorem, a później dawałam butla [emoji85]
 
reklama
Od tamtej pory jestem na letroxie 150 jak się staraliśmy,w lecie przeszłam na 125 bo stwierdziłam że jak 3 lata nie zaszłam to już po prostu mnie wiek nie puszcza,i co? I zaszłam,od testu wskoczyłam na 150 ale wynik i tak za wysoki miałam bo ponad 6 więc Endo kazał 175 brać i kontrolowac
To wysokie dawki bierzesz. Ja w tej chwili 112
 
Do góry