reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
A tu pizza wegetariana bez ciasta 😂😂😂😂😂😂🙈🙊 w tym garnku jest cebula papryki dwa kolory,cukinia,pomidory, dynia, soczewica czerwoną i zielona, fasola czerwoną,ser żółty ,bazylia
IMAG1237.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej, ja wczoraj na pierwszym USG byłam, wszystko ok, serducho bije 111 uderzeń na minutę, wg usg 6t1d :)
Także rośniemy, rośniemy i czekamy co dalej.

I już tytułuję bąbla, jako ON :)

Ja się ważę codziennie, obawiam się, że za dużo przytyję. Teraz staruje z większą wagą niż w 1 i 2 ciąży. Tuż przed zajściem zmieniałam dietę, staram się jej trzymać. A tym samym unikam pokus,, ale ciężko w pracy słodycze non stop - a to imieniny a to bez okazji cuksy :)
 
Ale jestem dziś zła, jak osa...nie wiem na co, na wszystko.
A zjedzeniem mam tak, ze moglabym jesc ciągle i wszystko, widze na insta jedzenie i mi ślina leci... wczoraj o 21 chciało mi sie klusek z rolada 😵
 
reklama
Hej, ja wczoraj na pierwszym USG byłam, wszystko ok, serducho bije 111 uderzeń na minutę, wg usg 6t1d :)
Także rośniemy, rośniemy i czekamy co dalej.

I już tytułuję bąbla, jako ON :)

Ja się ważę codziennie, obawiam się, że za dużo przytyję. Teraz staruje z większą wagą niż w 1 i 2 ciąży. Tuż przed zajściem zmieniałam dietę, staram się jej trzymać. A tym samym unikam pokus,, ale ciężko w pracy słodycze non stop - a to imieniny a to bez okazji cuksy :)
Ja też startuje z większa waga niż w 1 i 2 ciąży ,mam 65 kg przy wzroście 158cm z czego najwięcej mam w cyckach chyba 😂😂😂😂😂 i w brzuchu mi zostało zdziebko.🙄
 
Do góry