reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Jako że wcześniej nie miałam problemow z tarczyca dawkąpoczątkowa był euthyrox 25, teraz już jestem na 50. Nie wiem czy mozna odrazu przepisać większą niż początkowa, powinno się stopniowo zwiększać 🤔

Kurczę to ta najniższa tez ładnie dała radę! :-) na pewno się poprawi!
Mi to nawet powiedziała ze jakby nie ciąża to nawet by mi nie dała leków, ale w ciąży są te normy przyjęte i dla bezpieczeństwa malucha lepiej zmniejszyć :-)
Damy radę ❤️
 
Ja też już o 21 dawno śpię 😴 wcześniej potrafiłam siedzieć po nocach.

Ja również nie mam zamiary się szczepić 💉 ewentualnie dopiero po ciąży.

Dziewczyny tak czytam wasze posty z tymi zachciankami jedzeniowymi, u mnie wręcz odwrotnie.
Pierwsze poranne spotkanie z toaletą już za mną 😒.
Czy ktoś z Was na etapie 7 tyg/8 tyg jest już na zwolnieniu? Przy moich codziennych wymiotach chyba będę musiała skorzystać z tej opcji znacznie szybciej niż planowałam. Wasi pracodawcy już wiedzą o ciąży 🤰?
Ja jestem już na zwolnieniu, od wczoraj. Moja praca wymaga pełnego zaangażowania, a ja niestety nie czuję się na siłach przez te ciągłe mdłości i osłabienie. Do tego poprzednią ciążę straciłam w 10tyg. więc teraz lekarz zalecił oszczędzanie się od początku. Obawiałam się powiedzieć w pracy, ale Dyr pozytywnie przyjęła tę wiadomość 😊
 
reklama
Do góry