reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Odebrałam wyniki i jedyne co mnie zaniepokoiło to tarczyca... Mam wynik 2.578... Mam się martwić? Jak u was wyglądały wyniki? [emoji55]

To jest taki wynik na granicy, ale w ciąży lubi rosnąć, wiec pewnie dostaniesz coś na obniżenie. Mnie tez na początku taki wyszedł, ale ja choruje na tarczyce, po uregulowaniu dawki mam już 1,6.
 
To jest taki wynik na granicy, ale w ciąży lubi rosnąć, wiec pewnie dostaniesz coś na obniżenie. Mnie tez na początku taki wyszedł, ale ja choruje na tarczyce, po uregulowaniu dawki mam już 1,6.
Ja właśnie nigdy nie chorowałam... Ale fakt że przez ostatni rok przytyłam baaardzo dużo a dieta się nie zmieniła. A jak robiłam tarczycowe w czerwcu to raz mi wyszło właśnie 2.8 w ciąży ale jak powtórzyłam to na granicy było 2.4... Także coś już może się dziać...
A ginekolog ci przepisywał czy musiałaś iść do endokrynologa? 😶 Już się zestresowalam 😢😢😢
 
reklama
Do góry