reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja mieszkam w Norwegii. Tu Przysługuje jedne usg w 18tc a ciąże prowadzi położna albo lekarz rodzinny. Większość kobiet nie widzi gnekologia podczas ciąży! Przede mną pierwsza wizyta u położnej wtedy się dowiem czy z racji wieku przyslgluguje mi jakąś extra opieka. Chcę mieć usg genetyczne i test pappa. Znam statystyki więc chce mieć pewność.
Jelsi Norwegia nie jets w stanie. Mi tgeo zapewnić będę musiała lecec do Polski na badania. A teraz to wiadomo szaleństwo że względu na sytuację z covid.. Jestem. Tym maksymalnie zmęczona już 🤢
Także zazdroszczę wam dziewczyny opeoki z pl. Pierwszego usg w 8 tc i uslyszneia serudszka.
Mój mąż pracuje w nor już z 15 lat, i ta opieka medyczna tam jest faktycznie dziwna. Nie mają takich specjalistów jak tu u nas. A jak jeździmy na wakacje to jak mój syn się rozbeczał w sklepie że chce coś to mu musiałam kupić bo się bałam że jak go czepnę w dupę albo nawrzeszczę to mi go zabiorą 😂😂
 
Odebrałam wyniki i jedyne co mnie zaniepokoiło to tarczyca... Mam wynik 2.578... Mam się martwić? Jak u was wyglądały wyniki? 😶
 
Na pewno będzie wszystko dobrze😊

Ja straciłam ochotę na słodycze które uwielbiałam i jadłam zawsze w dużych iloscisch. Chwilowo mnie to cieszy😉

Mam podobnie. Normalnie chodziłam spać około północy, a teraz 21 jestem w łóżku. A rano lubiłam pospać, a teraz nmax do 7. Bardzo dziwne to dla mnie🤔

Cześć! Ja w listopadzie kończę 36. To moja pierwsza ciąża😉
Ja też w listopadzie kończę 36 a dokładnie 14
 
reklama
Do góry