reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

może nie tyle pomogły, co nigdy nic nie wiadomo i warto sprawdzić czy aby na pewno wszystko jest dobrze.
Wady nie potrzebują wskazań, pojawiają się losowo i niestety może trafić na każdego..

Dokładnie.
Nie wiem czemu ludzie mylą badania prenatalne z chęcią dokonania ewentualnej aborcji. Wykrycie wady nie jest równoznaczne z usunięciem ciąży, a pozwala się przygotować, choćby wybrać szpital o wyższej referencyjności. Ja uważam, że USG pierwszego trymestru i potem połówkowe to są najważniejsze badania w całej ciąży i powinny zostać porządnie wykonane przez specjalistę.
 
reklama
Próbujcie jeść babeczki po troszke. Mi tak zryli beret w szpitalu wczoraj, że dzis się zawzielam i jadlam. Jak nie jemy nasz organizm gloduje i dzidzia też 😥mi juz wychodzą ketony w moczu. Po troszkę, ale jedzcie plissss
 
Dokładnie.
Nie wiem czemu ludzie mylą badania prenatalne z chęcią dokonania ewentualnej aborcji. Wykrycie wady nie jest równoznaczne z usunięciem ciąży, a pozwala się przygotować, choćby wybrać szpital o wyższej referencyjności. Ja uważam, że USG pierwszego trymestru i potem połówkowe to są najważniejsze badania w całej ciąży i powinny zostać porządnie wykonane przez specjalistę.
otóż to. To są naprawdę bardzo ważne badania nawet dla samej świadomości. A wiek, brak chorób w rodzinie i inne w ogóle nie mają znaczenia. To naprawdę jest loteria.
 
Ja już po 😁 wszystko ok ❤️

Bobas ma 1,89cm 😁 urósł prawie pół cm od poniedziałku ❤️😱

Btw. Kiedy umawiacie się na prenatalne? Czy nie robicie? Ja niby nie mam wskazań i sie waham
Rośnie jak na drożdżach. Oby tak dalej. Gratulacje
Witam wszystkich.jestem tu nowa i też mam mega problemy z zaparciami,niestety mam nadciśnienie więc nie sądzę że wszystkie metody na taki problem są dla mnie czy się mylę ,mogę prosić o jakieś mądre rady błagam właśnie się zaczął u mnie siódmy tydzień 🤰💪😁 rzuciłam palenie też to jest jakimś problemem w związku z powyższym ehh
Mi w poprzedniej ciąży pomagało kiwi. Trzeba jeść regularnie tzn. codziennie jedno. Naturalna metoda, ale może na Ciebie też bedzie działać.
Czekam na wizytę trzymajcie kciuki ♥️
Trzymam✊.Daj znać po.
Próbujcie jeść babeczki po troszke. Mi tak zryli beret w szpitalu wczoraj, że dzis się zawzielam i jadlam. Jak nie jemy nasz organizm gloduje i dzidzia też 😥mi juz wychodzą ketony w moczu. Po troszkę, ale jedzcie plissss
Nie martw się. Myśle, że dzidzia i tak nie głoduje. Wszytko co potrzebuje bierze z twojego organizmu i twoich zapasów. Tak to mądrze działa, że prędzej ty schudniesz i zmarniejesz, ale dziecku oddasz co najlepsze.
 
reklama
Dziewczyny wczoraj zrobiłam betę i wynik 14,4
Według apki flo to 4+3 tc. Czy wynik nie jest za mały? Owu według flo była miałabyc 6 stycznia ale ze śluzu uważam ze między 7-8 stycznia. Mogła się owu przesunąć? 🤔 jutro idę powtórzyć będę i trochę się stresuje
 
Do góry