reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

A ja dziewczynki z deszczu pod rynnę. Wczoraj pożegnalam podejrzenie ciąży pozamacicznej A dziś wyskoczyła mi opryszczka na ustach.😒 Na szczęście nie pierwsza w zyciu. Już rano dzwoniłam do mojej ginekolog oczywiście nie kazała się martwić smarowac i brać heviran no ale panika jest znowu. No ale nie mam na to wpływu więc szkoda się zadreczac. Będzie co ma być. Obyscie nie doznały tego problemu
u mnie jednym z przepowiadających symptomów ciąży była opryszczka na ustach :) wraz z nią pojawiły się 2 kreski. Ale też jestem zaskoczona, że lekarz pozwolił brać heviran. Ja jak poszłam do apteki to jedyne co mi wtedy sprzedano to plastry.
 
reklama
Witam wszystkich.jestem tu nowa i też mam mega problemy z zaparciami,niestety mam nadciśnienie więc nie sądzę że wszystkie metody na taki problem są dla mnie czy się mylę ,mogę prosić o jakieś mądre rady błagam właśnie się zaczął u mnie siódmy tydzień 🤰💪😁 rzuciłam palenie też to jest jakimś problemem w związku z powyższym ehh
Może siemię lniane mielone parz i wypijaj może jest obrzydliwe ale mi pomaga
 
Oj tak cola to moje chwilowe wybawienie. Martwi mnie tylko brak apetytu, bardzo mało jem. Nie jestem w stanie wypić wody niegazowanej. Stosuje herbatki imbirowe, i inne specyfiki ale to i tak nic nie daje. Łudzę się tylko że szybko minie 🙄😒 Schudłam już z 3 kg. Dobrze wiedzieć że nie jestem sama 👍🙂

Mi życie ratują owoce. Ale tylko takie „gładkie”. I ... pizza z salami 😂 nie jem nic więcej. Ale melon, arbuz czy mango to zbawienie dla żołądka, choć trochę się tam ułoży.
 
tez dość często mam problem z opryszczką ale mam na to dobry typ :) nie wiem jak, ale szczerze działa i raczej jest bezpieczne w ciąży :)
Uwaga... w momencie kiedy czujesz swędzenie albo widzisz, że zimno już rośnie zjedz 5 kulek pieprzu i popij dużą szklanką wody. Przysięgam, że każdy kto próbuje tego patentu- później całuje po rękach, bo to szczerze działa :)
Tylko jak przełknąć ten pieprz, jak mnie mdli jak pomyślę o czymkolwiek do jedzenia.
 
u mnie jednym z przepowiadających symptomów ciąży była opryszczka na ustach :) wraz z nią pojawiły się 2 kreski. Ale też jestem zaskoczona, że lekarz pozwolił brać heviran. Ja jak poszłam do apteki to jedyne co mi wtedy sprzedano to plastry.
No moja gin mówiła że to bezpieczne i większe spustoszenie może zrobić nieleczona opryszczka. Nie jestem przekonana więc wysrodkowalam to i wzięłam dwie tabletki zaraz jak się pojawiła i zobaczymy czy do jutra się poprawi. W razie czego to mam nadzieję że dwie tabletki nie zaszkodziły fasolkę i że wirus też jej nie zaszkodzi.
 
reklama
Opowiesz coś więcej jeśli oczywiście chcesz, dlaczego będziesz polecać? W czymś Ci pomogły?
może nie tyle pomogły, co nigdy nic nie wiadomo i warto sprawdzić czy aby na pewno wszystko jest dobrze.
Wady nie potrzebują wskazań, pojawiają się losowo i niestety może trafić na każdego..
 
Do góry