reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Nie martw się. Pewnie lekarz ma rację, nie jedno już widział. A twoja fasolka chyba największą z tych do tej pory. Kawał człowieka już. Gratuluję.

Ja tak, ale mnie nie odrzuca. 1-2 niezamocne kawy dziennie nie są przeciwskazane w ciąży więc można spokojnie pić.

Nie ma co się łamać. Całkowicie normalne, że nie było nic widać. Zrób betę to się uspokoich troche i czekaj, a endo niczego nie przekreśla. Powodzenia.

Fasolka duża, bo termin mam na 4.09, a z OM to w ogóle wychodzi koniec sierpnia :) wiec to taki starszak tutaj :)
 
reklama
Z usg wychodzi 7+2 z kalendarzyka 7+5 wiec tak jakby 3 dni różnicy ale wszystko w normie na pierwszym usg byłam w 6+1 już wszystko było widać przez powłoki brzucha ale to pewnie dlatego że jestem bardzo szczupła. Od dziś biorę luteinę ze względu na niski poziom progresteronu ale jestem dobrej myśli . A Ty który tydzień ? Bo chyba się nie doszukam 😘
Kochana ja dopiero jestem 4tyd 4 dzień a byłam jak było 4tyg i 1 dzień z powodu bólu brzucha i zapisał mi duphaston 3razy 1 i nospa Forte w razie bólu i nystatyne. Powiedzial że nie mam się denerwować bo może jeszcze nie być widać
 
Szczerze, to dziewczyny tutaj wspominały że wybieranie się do ginekologa tak wcześnie nic nie da, ale ja tak długo się staram z mężem i każdy drobny sygnał dla mnie że coś się może dziać włącza u mnie niecierpliwość i nie mogę się na niczym innym skupić, najlepiej chciałabym wiedzieć tu i teraz :(
każda z nas by tak chciała wiedzieć odrazu 😊 ale akurat na tak wczesnym etapie się nie da, i są niepotrzebny stres i nerwy
Najpierw zrób bete i poczekaj do 6 tygodnia to wtedy już powinien być zarodek 😊
 
Kochana ja dopiero jestem 4tyd 4 dzień a byłam jak było 4tyg i 1 dzień z powodu bólu brzucha i zapisał mi duphaston 3razy 1 i nospa Forte w razie bólu i nystatyne. Powiedzial że nie mam się denerwować bo może jeszcze nie być widać
Ja w 24 dniu wylądowałam na izbie z bólem brzucha plamieniami oczywiście pani doktor ze ciąża pozamaciczna mimo ze pęcherzyk był w macicy tylko pusty a to bardzo wczesna ciąża wtedy i że na oddział badania i zabieg nie zgodziłam się bo tez dzień przed wigilią i w sumie dobrze bo niedługo okazało się że ciąża pozamaciczna to jakieś wymysły a dzidzia jest i rośnie. W pierwszej ciąży na serduszko czekałam do 8+4 i przez brzuch nic nie było widać też miałam zapisany wtedy duphaston warto się nie załamywać i czekać bo te szkraby psikusy czasem robią 😂❤️niestety tamtej ciąży nie donosiłam ale teraz oby było dobrze i każdej tego życzę byle było dobrze i zdrowo ! 🥰🥰
 
Tak jak mowilysmy, nie było sensu iść tak wcześnie, bo to raczej pewne że to nic nie da bo tak wcześnie nic nie widać. . Musisz wyłączyć głowę i czekać, czasu nie da się przyspieszyć. Wiele z nas już by chciała być po wizycie, znać płeć, urodzić itp, ale przecież nic nie przyspieszysz....
Tak samo każda z nas ma.inne objawy, u jednych coś się pojawia szybciej, u niektórych później, a u niektórych wcale. Porównywanie :a bo ta ma mdłości a ja nie mam, albo i koleżanki w 5 tyg było już serduszko a u mnie nie ma, to najgorsze co można robić, takim myśleniem i stresem bardziej można sobie zaszkodzić niż pomóc. Głowa do góry i czekaj! ;)
.
Szczerze, to dziewczyny tutaj wspominały że wybieranie się do ginekologa tak wcześnie nic nie da, ale ja tak długo się staram z mężem i każdy drobny sygnał dla mnie że coś się może dziać włącza u mnie niecierpliwość i nie mogę się na niczym innym skupić, najlepiej chciałabym wiedzieć tu i teraz :(
 
Ostatnia edycja:
Ja też piłam kawę. Dziś przestałam, bo są różne badania sprzeczne. Żeby nie pić w ogóle i że 2 filiżanki są Ok. Ni
To normalne ja trz nie moglam sie doczekac by cos zobaczyc ale sie powstrzymalam. Jak juz widac ze jest cialko zolte to zarodek pewnie sie tam pojawi ale czasu trzeba. Ja ile w pon to bedzie 5+6 wiec stres jestJa pije jedna max czasem 2 malutkie kawki wiec w sumie jeden kubek wychodzi . Ale ja nigdy duzo nie pilam a ze cisnienie mam niskie to moge dobie pozwolic
Sprzeczne są badania, ja też piłam, od dziś spróbuję bez kawy ;)
 
Ja w pierwszej ciąży jak się o niej dowiedziałam przestałam pić. Wytrzymałam dwa tygodnie. Potem robiłam sobie z pół łyżeczki, potem łyżeczkę aż zaczęłam pić normalnie do końca ciąży.
Ja też piłam kawę. Dziś przestałam, bo są różne badania sprzeczne. Żeby nie pić w ogóle i że 2 filiżanki są Ok. Ni

Sprzeczne są badania, ja też piłam, od dziś spróbuję bez kawy ;)
 
Ja w 24 dniu wylądowałam na izbie z bólem brzucha plamieniami oczywiście pani doktor ze ciąża pozamaciczna mimo ze pęcherzyk był w macicy tylko pusty a to bardzo wczesna ciąża wtedy i że na oddział badania i zabieg nie zgodziłam się bo tez dzień przed wigilią i w sumie dobrze bo niedługo okazało się że ciąża pozamaciczna to jakieś wymysły a dzidzia jest i rośnie. W pierwszej ciąży na serduszko czekałam do 8+4 i przez brzuch nic nie było widać też miałam zapisany wtedy duphaston warto się nie załamywać i czekać bo te szkraby psikusy czasem robią 😂❤️niestety tamtej ciąży nie donosiłam ale teraz oby było dobrze i każdej tego życzę byle było dobrze i zdrowo ! 🥰🥰
Dziękuję za te słowa
 
reklama
15 lat temu,kiedy chodzilam do lekarza na nfz, to pierwsze usg bylo kolo 12 tyg....i powiem wam, ze to było dobre, a nie teraz stres taki.. :/
 
Do góry