reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny doradźcie czy wam też na maila przychodzą powiadomienia o nowych postach ? Ja już w ustawieniach wyłączyłam wszystko a nadal mi przychodzą i mam zapełnioną skrzynkę.
 
A mówił że jaką można pić? Na każdej stronie piszą inaczej. Roibos czytałam że ok [emoji1745]a czerwonej są jakies odmiany i pu erh akurat nie polecaja
Mówił tylko żeby nie pic roibos i czerwonej. Kawy max dwie małe filiżanki. Nie jeść surowego mięsa, ryb, jaj w tym jaj na miękko i produktów z niepasteryzowanego mleka 🙈🙈

W sumie nie drążyłam tematu tych herbat, bo zazwyczaj piję tylko wodę 😁

Zbieram się na wizytę ❤️
 
reklama
Czy któraś z was już robiła badania zalecone przez lekarza np. Mocz, morfologia, gr. Krwi toxo, HIV itd...? I może któraś robiła w luxmedzie? Bo zastanawiam się ile ja za to zapłacę jutro 😵 na te podstawowe mam skierowanie... Ale co najdroższe to nie... Wiec się tak zastanawiam. 🤔
 
Do góry