reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja już po wizycie. Jest Bobas 1,5 cm, serce pięknie bije.
Ale niestety mam tez małego krwiaka :( pani doktor mnie uspokajała, ze pewnie się wchłonie, no ale mam się oszczędzać i dużo leżeć, a z maluchem w domu to może być ciężko :( trochę mnie to podłamało, ciśnienie miałam kosmiczne. Muszę jakoś ochłonąć i sobie to poukładać.
Ale duży juz bobas ❤
 
reklama
Dopiero 1 dzień okres mi się spóźnia, wczoraj robiłam test i pojawiły się dwie kreski a długo się staramy i ja jak narwana poleciałam do lekarza...
To normalne ja trz nie moglam sie doczekac by cos zobaczyc ale sie powstrzymalam. Jak juz widac ze jest cialko zolte to zarodek pewnie sie tam pojawi ale czasu trzeba. Ja ile w pon to bedzie 5+6 wiec stres jest
Pijecie kawę w ciąży?
Ja pije jedna max czasem 2 malutkie kawki wiec w sumie jeden kubek wychodzi . Ale ja nigdy duzo nie pilam a ze cisnienie mam niskie to moge dobie pozwolic
 
Nie przejmuj się, to samo mi powiedziała. Nastraszyla mnie nieźle i kazała kontrolować betę, bo musi się podwoić w ciągu 48h, jak nie to koniec. U mnie wzrost był duży ale to nie podwojenie. Inny lekarz kazal zaczekać. Zależy od lekarza, jak na to patrzy. jednak na pewno będzie dobrze!

Szczerze, to dziewczyny tutaj wspominały że wybieranie się do ginekologa tak wcześnie nic nie da, ale ja tak długo się staram z mężem i każdy drobny sygnał dla mnie że coś się może dziać włącza u mnie niecierpliwość i nie mogę się na niczym innym skupić, najlepiej chciałabym wiedzieć tu i teraz :(
 
Daj znać co sądzisz o nim. Też się zastanawiam, ja ogólnie uwielbiam takie segregatory 😊

Jasne dam znać jak tylko przyjdzie :-)!
Cześć dziewczyny wracam od gina, tak jak mówiłyście za wcześnie nic nie było widać.
Lekarz powiedział że mam tylko 8 mm endometrium, było ciałko żółte ale podobno to chyba za mało żeby określić czy to ciąża i troszkę się podłamałam :O

Kochana cierpliwości tak jak pisałyśmy!
 
Słuchajcie jaka akcja. Zamówiłam sobie erytrol i mąki bezglutenowe do paczkomatu. Duo korzystam z paczkomatu. Mąż pojechał odebrać otwiera skrytke a tam pusto [emoji2356][emoji1745]
 
To normalne ja trz nie moglam sie doczekac by cos zobaczyc ale sie powstrzymalam. Jak juz widac ze jest cialko zolte to zarodek pewnie sie tam pojawi ale czasu trzeba. Ja ile w pon to bedzie 5+6 wiec stres jestJa pije jedna max czasem 2 malutkie kawki wiec w sumie jeden kubek wychodzi . Ale ja nigdy duzo nie pilam a ze cisnienie mam niskie to moge dobie pozwolic
No mnie lekarz podłamał mówiąc, że powinna chociaż błona śluzowa być grubsza a u mnie nie jest i ma tylko 8 mm ale też wspomniał że dopiero ewentualnie coś widać po 4-5 dnia po opóźnieniu miesiączki. Nie wiem sama.
 
Słuchajcie jaka akcja. Zamówiłam sobie erytrol i mąki bezglutenowe do paczkomatu. Duo korzystam z paczkomatu. Mąż pojechał odebrać otwiera skrytke a tam pusto [emoji2356][emoji1745]
Pierwszy raz słyszę o czymś takim. Pewnie można reklamować do firmy kurierskiej.
Dziś o 13:30 wizyta. Mega się stresuję 😶😶
Trzymam kciuki. Pewnie już bedzie serduszko na tym etapie.
 
Super gratuluję ♥️♥️♥️♥️ ja czekam na to moje serducho jeszcze i doczekac się nie mogę. Jeżeli chodzi o samopoczucie tak samo ciągnie brzuch ból kręgosłupa no i zmęczenie chodzę spać o 21 jak nigdy. Który masz tydzień?
Z usg wychodzi 7+2 z kalendarzyka 7+5 wiec tak jakby 3 dni różnicy ale wszystko w normie na pierwszym usg byłam w 6+1 już wszystko było widać przez powłoki brzucha ale to pewnie dlatego że jestem bardzo szczupła. Od dziś biorę luteinę ze względu na niski poziom progresteronu ale jestem dobrej myśli . A Ty który tydzień ? Bo chyba się nie doszukam 😘
 
reklama
Do góry