reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Dopiero 1 dzień okres mi się spóźnia, wczoraj robiłam test i pojawiły się dwie kreski a długo się staramy i ja jak narwana poleciałam do lekarza...
 
Czesc dziewczyny. Jestem w 6 tyg ciąży. Chciałam się doradzic w sprawie witamin ponieważ mój ginekolog zlecił branie Fembion czy to jest wystarczające czy bierzecie jeszcze dodatkowo jakieś witaminy jak np D3 czy magnez?
 
@sky_84 wchłonie się, zobaczysz. Może masz kogoś, kto mógłby pomóc, żebyś mogła odpoczywać...? A poza tym, 1,5 cm! Duży bąbelek! Przypomnisz w którym tygodniu jesteś?

@Słoneczko świeci piję bardzo słabą sypaną bez cukru, bez mleka :)

Ogólnie syn w dzień jest w żłobku (o ile nie ma kataru), tylko muszę go tam zawieźć. Jestem na etapie szukania niani, może się szybko uda.
A tydzień już 7+6, czyli idealnie zgodnie z owulacja :)
 
Cześć dziewczyny wracam od gina, tak jak mówiłyście za wcześnie nic nie było widać.
Lekarz powiedział że mam tylko 8 mm endometrium, było ciałko żółte ale podobno to chyba za mało żeby określić czy to ciąża i troszkę się podłamałam :O
Jeśli chcesz potwierdzić ciążę to idź na betę i powtórz po 48 h [emoji846]może to Cię trochę uspokoi [emoji846]
 
Jeśli chcesz potwierdzić ciążę to idź na betę i powtórz po 48 h [emoji846]może to Cię trochę uspokoi [emoji846]
No też tak mi zlecił, ale powiedział że raczej błona śluzowa powinna być grubsza niż ja mam.
Podobno powinno być około 15mm a ja ma tylko 8mm.
 
reklama
Do góry