reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziewczyny ja dzisiaj w jakaś depresje wpadłam :(
Przestraszyłam się tego,ze jestem w ciąży i ze gdy dziecko się urodzi to stracę swoją wolność i porządek - tak w domu jestem pedantka i biada jak ktoś mi coś poprzestawia
Myślicie l,ze to chwilowe?:(
Myślę , ze musisz sie z tym oswoić że na poczatku bedzie ciężko
 
reklama
Ja już po wizycie. Jest Bobas 1,5 cm, serce pięknie bije.
Ale niestety mam tez małego krwiaka :( pani doktor mnie uspokajała, ze pewnie się wchłonie, no ale mam się oszczędzać i dużo leżeć, a z maluchem w domu to może być ciężko :( trochę mnie to podłamało, ciśnienie miałam kosmiczne. Muszę jakoś ochłonąć i sobie to poukładać.
Będzie dobrze a przepisała ci coś na tego krwiaka podobno luteina pomaga się krwiaka w ciąży wchlonic
 
Dziewczyny a tak z innej beczki spytam. Mam 9 miesięcznego szraba który siedziec już się znudził wstaje ale nie chodzi, często domaga się rąk i przeszedł mi przez głowę pomysł na chodzik ale więcej słyszę przeciw niż za. Czy ktoś pozwalal i nie ma wad w chodzeniu później? Nie dam rady go ciągle nosic ale też nie chce zrobić mu krzywdy. Macie jakiś pomysł?

Dziewczyny a tak z innej beczki spytam. Mam 9 miesięcznego szraba który siedziec już się znudził wstaje ale nie chodzi, często domaga się rąk i przeszedł mi przez głowę pomysł na chodzik ale więcej słyszę przeciw niż za. Czy ktoś pozwalal i nie ma wad w chodzeniu później? Nie dam rady go ciągle nosic ale też nie chce zrobić mu krzywdy. Macie jakiś pomysł?
Mój syn przeszedl 8 ms taki byl szybki
Ja bym się wytrzymała, osobiście nie widzę w chodziku nic zlego o ile dziecko nie siedzi w nim caly dzień
 
Cześć dziewczyny wracam od gina, tak jak mówiłyście za wcześnie nic nie było widać.
Lekarz powiedział że mam tylko 8 mm endometrium, było ciałko żółte ale podobno to chyba za mało żeby określić czy to ciąża i troszkę się podłamałam :O
 
reklama
@sky_84 wchłonie się, zobaczysz. Może masz kogoś, kto mógłby pomóc, żebyś mogła odpoczywać...? A poza tym, 1,5 cm! Duży bąbelek! Przypomnisz w którym tygodniu jesteś?

@Słoneczko świeci piję bardzo słabą sypaną bez cukru, bez mleka :)
 
Do góry